پیام های ویدیویی واتساپ اختیاری می شوند

چند هفته پیش، واتساپ شروع به استفاده از ویژگی جدید پیام های ویدیویی فوری کرد، که به کاربران اجازه می دهد فقط با فشار دادن یک دکمه یک پیام ویدیویی ارسال کنند.

به گزارش تکناک، این ویژگی البته باعث آزار برخی از کاربران شده است زیرا همان دکمه برای ارسال پیام های صوتی به کار می رود. اکنون، واتساپ در حال پیاده سازی گزینه ای است که به کاربران اجازه می دهد پیام های ویدیویی فوری را غیرفعال کنند.

به‌طور پیش‌فرض، کاربران می‌توانند روی نماد میکروفون در چت واتس اپ ضربه بزنند تا بین پیام‌های صوتی و تصویری جابه‌جا شوند. اما به همین دلیل برخی از کاربران هنگام ارسال پیام صوتی به اشتباه پیام های تصویری ارسال می کردند. برای جلوگیری از اشتباهات بیشتر مانند این، پیام‌های ویدیویی فوری با به‌روزرسانی بعدی واتس‌اپ اختیاری خواهد شد.

همانطور که توسط WABetaInfo اشاره شده ، آخرین نسخه بتا واتس اپ یک گزینه جدید برای خاموش کردن پیام های ویدیویی واتس اپ اضافه می کند. این گزینه را می توان در تنظیمات چت در واتس اپ یافت.

هنگامی که پیام های ویدیویی واتس اپ فوری خاموش می‌شوند، نماد میکروفون به حالت اصلی خود باز می‌گردد. به عبارت دیگر وقتی روی آن ضربه می‌زنید و نگه می‌دارید، پیام‌های صوتی ارسال می‌کند. با این حال، این ویژگی به طور کامل از بین نمی‌رود، زیرا حتی با خاموش کردن کلید، همچنان می‌توانید پیام‌های ویدیویی فوری از سایر کاربران دریافت کنید که منطقی به نظر می‌رسد.

دکمه تغییر وضعیت جدید برای کاربران واتس اپ بتا در دسترس است و باید به زودی برای همه عرضه شود. در یادداشتی مرتبط، واتس‌اپ همچنین فیلترهای جستجوی پیشرفته‌ای را برای ویژگی کانال‌ها که در ماه ژوئن معرفی شد، ارائه می‌کند. با فیلترهای جدید، کاربران می توانند کانال ها را بر اساس معیارهایی مانند فعال ترین، جدیدترین یا محبوب ترین کانال ها پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.