آلت سیزن در راه است

آلت سیزن در راه است

یکی از تحلیلگران خوش‌نام حوزه‌ی رمزارزها مدعی شده که آلت سیزن در راه است و می‌توان انتظار داشت آلت کوین‌ها دوره‌ای از رشد را تجربه کنند.

به‌گزارش تک‌ناک، کوین سنسون، تحلیلگر و معامله‌گر حوزه‌ی رمزارزها، در تحلیلی تازه مدعی شده است که فصل رونق آلت کوین‌ها به‌زودی از راه می‌رسد و می‌توان انتظار داشت که در این دوره، آلت کوین‌ها در‌مقایسه‌با بیت کوین، عملکرد بهتری را به‌نمایش بگذارند.

به‌نقل از دیلی‌هودل، سونسون در کانال یوتیوبی خود خطاب به مخاطبانش گفته است که دیدگاه صعودی او ناشی از تحلیل رفتار قیمتی (پرایس اکشن) بیت کوین و اتریوم است.

آلت سیزن

وی می‌گوید:

به‌زودی ممکن است آلت سیزن از راه برسد. دلیل این امر آن است که بیت کوین روند پارابولیک خود را شکسته و پس از انحراف آن وارد فاز تثبیت شده است. این در حالی است که اتریوم همچنان روند نمایی خود را حفظ کرده است. بنابراین، این همان نقطه‌ای است که می‌تواند شروعی برای رونق آلت کوین‌ها باشد.

وی در بخش دیگری از ویدئو خود اضافه می‌کند:

تمام روایت‌ها از اوایل سال ۲۰۲۳ حول بیت کوین می‌چرخید؛ از تأیید صندوق قابل‌معامله بورسی مبتنی‌بر بیت کوین تا هاوینگ آن. الان درست زمانی است که باید روایت‌ها تغییر کند و در روی پاشنه اتریوم بچرخد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram