اپل واچ سری ۱۰ احتمالاً صفحه‌نمایش بزرگ‌تری خواهد داشت

اپل واچ سری ۱۰ احتمالاً صفحه‌نمایش بزرگ‌تری خواهد داشت

رندرهای فاش‌شده جدید از اپل واچ سری ۱۰ از بزرگ‌تر‌بودن صفحه‌نمایش آن درمقایسه‌با نسل‌های پیشین خبر می‌دهند. این صفحه‌نمایش احتمالاً ۲ اینچ خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، مجموعه‌ی جدیدی از رندرهای CAD بخش اعظمی از جزئیات اپل واچ سری ۱۰ را فاش می‌کند. مهم‌ترین تغییر در این نسل، افزایش اندازه‌ی صفحه‌نمایش به ۲ اینچ است که از نمایشگر اپل واچ اولترا نسل دوم و اپل واچ سری ۹ هم بزرگ‌تر است.

بعد از انتشار اولین رندرهای باکیفیت از اپل واچ سری ۱۰ که بر‌اساس شایعات مختلف ساخته شده بودند و از حاشیه‌های باریک‌تر نمایشگر خبر می‌دادند، حالا وب‌سایت 91mobiles نگاهی دقیق‌تر به تصاویر CAD این ساعت هوشمند انداخته است.

وب‌سایت Wccftech می‌نویسد که به‌نظر می‌رسد طراحی کلی دستگاه بدون تغییر باقی مانده و دکمه‌ی Digital Crown و دکمه‌ی کناری در همان محل مدل‌های قبلی قرار گرفته‌اند. مهم‌ترین تغییر این نسل نمایشگر بزرگ‌تر است. پیش‌تر، تحلیلگر خوش‌نام، مینگ‌چی کوئو، اعلام کرده بود که اپل واچ سری ۱۰ در دو مدل عرضه خواهد شد که هر دو از نسل قبلی خود بزرگ‌تر هستند. گفته می‌شود ابعاد این دو مدل ۴۵ و ۴۹ میلی‌متر خواهد بود و ضخامت بدنه‌ی آن‌ها نیز تا ۱۵ درصد کاهش خواهد یافت.

در بررسی‌های جدید، مشخص شده است که اندازه‌ی صفحه‌نمایش به ۲ اینچ رسیده است که احتمالاً به‌لطف حاشیه‌های باریک‌تر صفحه‌نمایش درمقایسه‌با نسل‌های قبلی اپل واچ محقق شده است. همچنین، شایعاتی درباره‌ی سیستم اتصال بند جدید در این ساعت هوشمند وجود دارد؛ بدین‌صورت که بندها به‌صورت مغناطیسی به بدنه‌ی ساعت متصل می‌شوند. پیش‌تر در مقاله‌ای جداگانه به این موضوع اشاره شده بود که در مدل‌های قدیمی، بخشی از بدنه‌ی ساعت برای اتصال بند استفاده می‌شد.

اگر سیستم اتصال مغناطیسی بند در اپل واچ سری ۱۰ معرفی شود، به اپل امکان می‌دهد تا فضای داخلی بیشتری برای گنجاندن باتری بزرگ‌تر و سایر اجزا در نظر بگیرد. متأسفانه براساس رندرهای CAD، به‌نظر نمی‌رسد این طراحی جدید امسال معرفی شود. با‌توجه‌به اینکه اپل در دهمین سالگرد معرفی آیفون بازنگری اساسی در طراحی آیفون X انجام داد، دلایل محکمی وجود دارد که باور کنیم این شرکت در نسل بعدی اپل واچ خود تغییرات ظاهری ایجاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram