ساعت هوشمند VivoWatch 6 ایسوس با شارژدهی ۲ هفته‌ای رونمایی شد

ساعت هوشمند VivoWatch 6 ایسوس با شارژدهی ۲ هفته‌ای رونمایی شد

شرکت ایسوس ساعت هوشمند VivoWatch 6 را با قابلیت‌های فراوان سلامتی و تناسب‌اندام و عمر باتری ۱۴ روزه معرفی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، ساعت هوشمند VivoWatch 6 ایسوس با امکانات مدیریت سلامت جامع رونمایی شد. این گجت فقط ۶۰ گرم وزن دارد که به کاربر امکان می‌دهد تا کل روز به‌راحتی از آن استفاده کند. ویووواچ ۶ به صفحه‌نمایش لمسی امولد ۱/۳۹ اینچ و حداکثر روشنایی ۳۵۰ نیتی مجهز شده است که با محافظ گوریلاگلس نیز پوشانده شده است.

ساعت هوشمند VivoWatch 6 از قابلیت اندازه‌گیری فشار خون و نوار قلب (ECG) پشتیبانی می‌کند و برنامه‌های ASUS Blood Pressure و ASUS ECG را ارائه می‌دهد. علاوه‌براین، این ساعت می‌تواند ترکیب بدنی و کیفیت خواب و شاخص آرامش را اندازه‌گیری کند.

ساعت هوشمند جدید ایسوس به دو مجموعه سنسور ECG و PPG با کیفیت پزشکی مجهز شده است. حلقه‌ی بیرونی ویووواچ ۶ از سنسور بیوالکتریکال امپدانس (BIA) برای اندازه‌گیری ترکیب بدنی نیز برخوردار است.

VivoWatch 6

به‌نقل از گیزموچاینا، قراردادن انگشت شست و اشاره روی حسگر صفحه‌نمایش ساعت، درصد چربی بدن، توده‌ی عضلانی اسکلتی، میزان آب بدن و میزان متابولیک پایه را نشان می‌دهد. این ساعت می‌تواند فعالیت سیستم عصبی خودمختار را نیز بررسی کند و از نوسان‌های ضربان قلب (HRV) برای محاسبه‌ی شاخص آرامش بهره ببرد. بدین‌ترتیب، VivoWatch 6 می‌تواند افزایش ناگهانی یا غیرعادی سطح استرس را تشخیص دهد.

ساعت هوشمند جدید ایسوس قابلیت دیگری به نام «تحلیل هارمونی بدن» دارد که وضعیت عاطفی کاربر را در طول یک هفته ردیابی می‌کند و آن را در نمودار هفت‌ شبکه‌ای نمایش می‌دهد. علاوه‌براین، ساعت هوشمند VivoWatch 6 از GPS دو‌بانده و شارژدهی حداکثر ۱۴ روزه بهره می‌برد.

اپلیکیشن ASUS HealthConnect تمام پارامترهای سلامتی ردیابی‌شده را در یک نگاه به کاربر ارائه می‌دهد. این برنامه سرویس ابری Care Track را نیز شامل می‌شود که به اعضای خانواده امکان می‌دهد تا موقعیت مکانی و وضعیت سلامتی کاربر را در لحظه مشاهده کنند.

ایسوس زمان عرضه‌ی VivoWatch 6 را اعلام نکرده است. بااین‌حال، قیمت این ساعت هوشمند ۱,۰۲۰ یوآن (110 پوند یا 130 یورو یا 140 دلار) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram