سقوط قیمت بیت کوین به محدوده ۶۴ هزار دلار

سقوط قیمت بیت کوین به محدوده ۶۴ هزار دلار

قیمت بیت کوین برای نخستین‌بار از اواسط ماه می به مرز ۶۴ هزار دلار بازگشت و نتواست آستانه‌ی مهم ۶۷ هزار دلار را با قدرت پشت‌سر بگذارد.

به‌گزارش تک‌ناک، امروز ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) بیت کوین شاهد کمترین قیمت خود در یک ماه اخیر بود و این رمزارز طلایه‌دار در شکستن سد مقاومتی ۶۷ هزار دلار ناکام ماند.

داده‌های برگرفته از پایگاه‌های مرجع ازجمله کوین‌تلگراف نشان می‌دهد که بهای بیت کوین هم‌زمان با نشست معاملاتی روز قبل بازارهای وال‌استریت، شاهد موجی از نوسان‌ها بوده است.

در ابتدا دامنه‌ی مثبت نوسان‌ها قیمت بیت کوین را تا آستانه ۶۷,۲۵۰ دلار افزایش دادند؛ اما تکانه‌ی این حرکت به‌سرعت توانش را از دست داد و فروشندگان بار‌دیگر عنان کنترل بازار را در دست گرفتند. درادامه قیمت بیت کوین با ثبت کف یک‌ماهه تازه‌ای تا حوالی ۶۴ هزار دلار سقوط کرد.

این کمترین قیمت بیت کوین از اواسط ماه می به این سو بوده است. ناظران و فعالان بازار در واکنش به این رخداد گفته‌اند که درحال‌حاضر، روزهای خوشی در انتظار بیت کوین و دیگر رمزارزها نیست. یکی از تحلیلگران خوش‌نام دراین‌باره گفته است:

هنوز در معاملات صرافی بایننس، فروشندگان دست بالاتر را در‌اختیار دارند. گمان می‌کنم که محدوده‌ی ۶۶ تا ۶۷هزار دلار، منطقه‌ی مهمی برای تعیین سمت‌وسوی آتی قیمت بیت کوین باشد. اگر در این ناحیه، خریداران وارد بازار شوند، امید به رشد قیمت افزایش می‌یابد؛ درغیراین‌صورت، در بازار حمام خون به‌پا خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram