جزئیات احتمالی نسخه‌های جدید Call of Duty فاش شد

طبق گفته‌های تام هندرسون (Tom Henderson)، افشاگر شناخته‌شده، عنوان Call of Duty سال آینده دنباله‌ای نیمه‌آینده‌نگرانه برای Black Ops 2 خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، گفته می‌شود که Sledgehammer Games عنوان Call of Duty 2027 را با نام رمز Project Anvil توسعه خواهد داد و دنباله‌ای برای Advanced Warfare خواهد بود.

همچنین، VISCERAL، افشاگر دیگر، ادعا می‌کند که Infinity Ward در حال توسعه Call of Duty 2026 با نام رمز Project Devilwood است و به دنیای Call of Duty: Ghosts باز می‌گردد.

به‌نقل از wccftech، گفته می‌شود Sledgehammer Games نسخه Call of Duty 2027 را با نام رمز Project Anvil توسعه خواهد داد و دنباله‌ای برای Advanced Warfare خواهد بود. جزئیات منتشر‌شده درباره نسخه‌های ۲۰۲۶ و 2027 عنوان Call of Duty را فعلاً نمی‌توان تأیید کرد؛ پس بهتر است با احتیاط با آنها برخورد شود.

از سال ۲۰۱۵، عناوین سری Call of Duty در چرخه توسعه سه‌ساله قرار گرفته‌اند که بین استودیوهای Infinity Ward و Treyarch و Sledgehammer Games دست‌به‌دست می‌شود. در سال ۲۰۱۵، مدیرعامل سابق اکتیویژن، اریک هیرشبرگ، درباره Black Ops III اعلام کرد:

بازی امسال اولین عنوان از استودیو Treyarch در این چرخه توسعه سه‌ساله محسوب خواهد شد. این بازی سرشار از نوآوری خواهد بود و مشتاقیم تا به‌زودی جزئیات بیشتری را با علاقه‌مندان به این بازی به‌اشتراک بگذاریم.

ماه گذشته، تام هندرسون جزئیات دیگری از نسخه ریمیک آینده‌ Splinter Cell از یوبی‌سافت منتشر کرد. طبق گفته‌های او، این ریمیک از صدای Ray-Traced Audio استفاده می‌کند و دشمنان می‌توانند بازیکن را بر‌اساس بازتاب‌های ردیابی پرتو شناسایی کنند.

جزئیات بیشتر درباره بازی Call of Duty امسال احتمالاً در ماه‌های آینده فاش خواهد شد. این در حالی است که اواخر سال گذشته، اخباری مبنی‌بر احتمال وقوع بازی در دوران جنگ خلیج‌فارس منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.