به‌روزرسانی نسخه‌ 17.5 iOS منتشر شد

به‌روزرسانی iOS 17.5 با قابلیت جدیدی برای تشخیص ردیابی دستگاه به‌واسطه ردیاب‌های بلوتوث شخص ثالث و بهبودهایی در Apple News منتشر شد.

به‌گزارش تک‌ناک، نسخه‌ iOS 17.5 با چند تغییر جدید برای دانلود دردسترس قرار گرفت. نکته مهم این است که در نسخه جدید iOS، آیفون شما اکنون می‌تواند ردیاب‌های بلوتوث شخص ثالث را شناسایی کند و در‌صورتی‌که آن‌ها در‌کنار شما حرکت کنند، به شما اطلاع دهد. بدین‌ترتیب، می‌توانید متوجه شوید که آیا کسی در حال ردیابی شما با لوازم جانبی غیر اپل شبیه به ایرتگ است یا خیر.

این به‌روزرسانی شامل تصویر زمینه جدید «Pride Radiance» برای قفل صفحه، بهبودهایی در بخش Apple News‌، رفع باگ‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی برای ارتقای عملکرد و امنیت آیفون شما است. تغییرات بخش Apple News‌ ازاین‌قرارند:

  • حالت آفلاین در Apple News پلاس امکان دسترسی به بخش «امروز» و تب «‌News پلاس» حتی بدون اتصال به اینترنت را برای شما فراهم می‌کند.
  • «‌Quartiles» بازی کلمه‌ جدید و روزانه است که اکنون در Apple News پلاس در‌دسترس است.
  • «صفحه‌ امتیازات» در بخش پازل‌های Apple News پلاس امکان دسترسی به اطلاعات جدید بازیکن برای جدول کلمات متقاطع، جدول کلمات متقاطع کوچک و Quartiles، ازجمله آمار و دورهای برد را برای شما فراهم می‌کند.

دستگاه‌های سازگار با iOS 17.5 شامل آیفون XS و Xr و جدیدتر و نسل دوم آیفون SE و جدیدتر است. iPadOS 17.5 نیز با آیپد مینی ۵ و جدیدتر، آیپد نسل ۶ و جدیدتر، آیپد ایر ۳ و جدیدتر، آیپد پرو ۱۰/۵ اینچی و جدیدتر و آیپد پرو ۱۲/۹ اینچی (نسل دوم) و جدیدتر سازگار است.

با مراجعه به تنظیمات > عمومی > به‌روزرسانی نرم‌افزار، می‌توانید دستگاه اپلی خود را به‌روزرسانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.