ساعت هوشمند و هدفون NOTHING به بازار می آید

چند روز پیش، کارل پی، مدیرعامل Nothing، راه اندازی برند زیر مجموعه Nothing را اعلام کرد. این برند با نام CMF by Nothing، قصد دارد محصولاتی مقرون به صرفه با “طراحی های جاودانه” ارائه دهد.

به گزارش تکناک، طبق ویدیوی اعلامیه و اشارات کارل، این برند فرعی به زودی دو محصول را روانه بازار خواهد کرد.

اکنون، به نظر می رسد اولین محصولات CMF by Nothing برای عرضه آماده است. این برند اخیراً یک جفت هدفون و یک ساعت هوشمند را در اداره استانداردهای هند (BIS) ثبت کرده است. این دو محصول به زودی در هند عرضه خواهند شد.

اطلاعات بیشتر در مورد دو محصول CMF BY NOTHING

ثبت اولین دستگاه CMF by Nothing در هند عجیب نیست. به هر حال، Nothing از زمان اولین محصول خود، یک برند قوی در بازار داشته است. اما عرضه یک ساعت هوشمند توسط برند فرعی جالب است. زیرا Nothing در خط تولید خود ساعت هوشمند ندارد.

در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد ساعت وجود ندارد. اما ممکن است با Wear OS یا پلتفرم سفارشی Nothing عرضه شود. اما از آنجایی که دستگاه به تازگی گواهینامه استانداردهای هند را دریافت کرده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهد شد. با این حال، ما سازنده اصلی ساعت هوشمند CMF by Nothing را می شناسیم.

بر اساس وب سایت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، همان سازنده محصولات زیادی برای برندهای مختلف شامل HMDX، JVC، EMTEC و Blackweb ساخته است. با این حال، وب سایت هیچ اطلاعات مشخصی در مورد مدل های ساعت هوشمند از سازنده منتشر نکرده‌است.

این سازنده، هدست های قبلی Cambridge Soundworks و Monster را ساخته است. این دو از برندهای مطرح در صنعت صدا هستند. بنابراین، هدفون های آینده از CMF by Nothing باید بسیار جالب باشند. و امیدواریم ساعت هوشمند نیزکاربران را ناامید نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.