کولر مستر اولین منبع تغذیه بدون فن ۸۵۰ وات جهان را معرفی کرد

کولر مستر اولین منبع تغذیه بدون فن ۸۵۰ وات جهان را معرفی کرد

شرکت نام‌آشنای کولر مستر اولین منبع تغذیه‌ی بدون فن 850 واتی جهان به نام X Silent Edge Platinum 850 را رونمایی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، کولر مستر از عرضه‌ی X Silent Edge Platinum 850، اولین منبع تغذیه‌ی بدون فن 850 واتی دنیا، خبر داد. این محصول نوآورانه هم‌اکنون برای پیش‌سفارش با بسته‌ی ویژه اولیه در‌دسترس است. مدیرعامل کولر مستر، جیمی شا، با اشاره به جایگاه منحصر‌به‌فرد X Silent Edge Platinum 850 در بازار گفت: «X Silent Edge Platinum 850 پاسخ ما به کاربرانی است که به قدرت فراوانی برای انجام کارهای سنگین نیاز دارند؛ اما نمی‌خواهند محیط کار یا بازی‌شان با صدای فن مختل شود. این محصول نشان‌دهنده‌ی تعهد ما به توسعه‌ی راه‌حل‌هایی قدرتمند و بی‌صدا است.»

بتانیوز می‌نویسد که X Silent Edge Platinum 850 از طراحی بدون فن بهره می‌برد که با استفاده از فناوری نوآورانه‌ی لوله‌های حرارتی، سکوت مطلق را به‌ارمغان می‌آورد. این منبع تغذیه از استاندارد بازدهی انرژی 80 Plus Platinum برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و عملکرد کارآمد برخوردار است. علاوه‌بر‌این، قالب حرارتی آلومینیومی ثبت‌شده اتلاف گرما را برای عملکردی روان و پایدار تضمین می‌کند.

قطعات صنعتی اینفینئون بر کارایی و قابلیت اطمینان منبع تغذیه می‌افزایند. همچنین، ویژگی مانیتورینگ دیجیتال با نرم‌افزار MasterCTRL به کاربران امکان می‌دهد تا داده‌های لحظه‌ای دما و بار و عملکرد را از‌طریق رابط کاربری ساده مشاهده کنند.

منبع تغذیه‌ی بدون فن X Silent Edge Platinum 850 با تخفیف به‌جای 549/99 دلار با قیمت 399/99 دلار برای پیش‌سفارش دردسترس است و خریداران مانیتور GM27-CFX منحنی 27 اینچی FHD با نرخ نوسازی 240 هرتز را نیز به‌رایگان دریافت می‌کنید. این مانیتور برای بازی و کار و سرگرمی ایدئال است.

علاوه‌بر‌این، این بسته شامل آداپتور ATX 24 پین 90 درجه با خازن و پد حرارتی SSD M.2 است. انتظار می‌رود واحدهای پیش‌سفارش‌شده تا پایان ژوئن تحویل داده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram