رونمایی مایکروسافت از Copilot for Service

مایکروسافت Copilot for Service را با ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد برای کمک به نمایندگان خدمات مشتری رونمایی کرد. هزینه‌ی اشتراک این سرویس برای هر کاربر 50 دلار است.

به‌گزارش تک‌ناک، در رویداد توسعه‌دهندگان Microsoft Ignite 2023، این شرکت سرویس مهم دیگری را به سرویس‌های متعدد هوش مصنوعی مولد Copilot خود اضافه کرد.

این سرویس Copilot for Service نام دارد و در دست توسعه است تا برای نمایندگان خدمات مشتری برای کمک به مشتریان شرکت کاربردی باشد.

Microsoft (American multinational technology corporation) اعلام کرد:

Copilot for Service باعث تسریع فرایند آموزش عوامل خدمات، حل مسائل موردی، بهبود کارایی و خودکارسازی وظایف می‌شود تا نمایندگان بتوانند بیشتر بر مشتریان تمرکز کنند.

این سرویس که برپایه‌ی هوش مصنوعی مولد Copilot است، در دسکتاپ مدنظر نماینده یا Teams نصب می‌شود و نمایندگان می‌توانند به‌سادگی به زبان طبیعی از Copilot سؤالات را بکنند تا پاسخ‌های مرتبطی دریافت کنند. آن‌ها از دانش مرکز تماس‌های موجود بهره می‌برند تا بهبود بهره‌وری نماینده و رضایت مشتری را فراهم کنند.

نئووین می‌نویسد که Copilot for Service شامل پشتیبانی از Copilot for Microsoft 365 خواهد بود. این یعنی نمایندگان خدمات مشتری خواهند توانست از ابزارهایی مانند اوت‌لوک و تیمز استفاده کنند تا با استفاده از ویژگی‌های اضافی هوش مصنوعی مولد، بهتر به مشتریان کمک کنند.

به‌عنوان مثال، این عوامل می‌توانند از خلاصه‌های هوش مصنوعی در جلسات با مشتریان در تیمز بهره ببرند تا خدمات بهتری به این کاربران ارائه دهند.

Copilot for Service می‌تواند اطلاعات مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را نیز در پیش‌نویس‌ها و خلاصه‌های ایمیل در اوت‌لوک قرار دهد. همچنین، تعدادی از وظایف CRM را مانند برنامه‌ریزی جلسه و ثبت پیگیری برای وظایف را به‌طور خودکار انجام دهد و وظایف جدیدی را پیشنهاد کند یا به‌روزرسانی‌هایی در پایگاه‌های اطلاعاتی دانش خدمات مشتری ارائه دهد.

Copilot Studio که به‌تازگی معرفی شده است، می‌تواند در Copilot for Service برای اضافه‌کردن موضوعات جدید و خودکارسازی بیشتر جریان‌های کاری برای نمایندگان استفاده شود.

Copilot for Service نیز با بیش از 1000 اتصال/کانکتور پیش‌ساخته ارائه می‌شود تا برای تیم فناوری اطلاعات نصب محصول هوش مصنوعی مولد را در سیستم شرکت آسان‌تر کند.

مایکروسافت قصد دارد Copilot for Service را دسامبر۲۰۲۳ به‌صورت نسخه‌ی پیش‌نمایش عمومی و در سه‌ماهه‌ی چهارم سال 2024 رسماً عرضه کند. هزینه‌ی این افزودنی جدید Copilot نیز گران است؛ زیرا مایکروسافت برای استفاده از آن به‌ازای هر کاربر 50 دلار در ماه تعیین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.