سقوط بیشتر در انتظار بیت کوین است

سقوط بیشتر در انتظار بیت کوین است

یکی از چهره‌های پرآوازه حوزه‌ی تحلیل بیت کوین پیش‌بینی کرده است که قیمت این رمزارز پیشتاز احتمالاُ با اصلاح بیشتری روبه‌رو شود.

به‌گزارش تک‌ناک، رکت کپیتال، تحلیلگر سرشناس حوزه‌ی رمزارزها در تحلیل تازه‌ای گفته است که احتمال دارد بیت کوین با عقب‌گردی دوباره، ۸ درصد دیگر از بهای خود را از دست بدهد. به‌نقل از دیلی‌هودل، رکت کپیتال پیش‌تر موفق شده بود قیمت بیت کوین پیش از وقوع هاوینگ را پیش‌بینی کند و بر شمار دنبال‌کنندگان خود بیفزاید.

او در حساب‌ کاربری‌اش در شبکه‌ی اجتماعی ایکس می‌نویسد:

اگر قرار باشد ژرف‌ترین اصلاح قیمتی بیت کوین را در این چرخه ببنیم، احتمالاً باید سری به محدوده‌ی قیمتی ۵۵,۰۰۰ دلار بزنیم.

رکت کپیتال از اصلاح قیمتی بیت کوین تا محدوده‌ی ۵۵,۰۰۰ دلار سخن می‌گوید؛ اما بعید می‌داند که این رمزارز در این برهه‌ی زمانی، اصلاح عمیق‌تری را تجربه کند. به‌گفته‌ی وی، احتمالاً بیت کوین به کف محلی خود رسیده است و پولبک (بازگشت به سطوح مهم) کم‌رنگ‌تری را تجربه می‌کند.

بیت کوین

این تحلیلگر سرشناس در بخش دیگری از یادداشتش خاطرنشان کرده است:

تقریباً حوالی اواخر آوریل و اوایل ماه می، شاهد اصلاحی عمیق در بهای بیت کوین بودیم. در آن زمان،‌ حتی پولبک روزهای آغازین سال ۲۰۲۳ نیز تحت‌الشعاع قرار گرفت و دست‌کم یک‌ونیم سال به‌طول انجامید تا آن رکورد تکرار شود.

او در پایان این‌گونه نتیجه‌گیری کرده است:

صحبت درباره‌ی پولبک دیگر و اصلاحی عمیق‌تر آن‌هم تنها در یک‌ونیم ماه آینده دور از ذهن است. بنابراین، گمان نمی‌کنم در این چرخه اصلاحی عمیق‌تر از دفعات پیشین را تکرار کنیم و از افت‌ قیمت‌های ۸ تا ۱۰ درصدی فراتر برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram