امکان خلق استیکرهای خلاقانه با DALL-E فراهم شد

امکان خلق استیکرهای خلاقانه با DALL-E فراهم شد

مایکروسافت دیزاینر قابلیت جدیدی به نام «استیکرساز» (Sticker Creator) را رونمایی کرده است که با هوش مصنوعی DALL-E کار می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، قابلیت «استیکرساز» (Sticker Creator) که به‌تازگی مایکروسافت دیزاینر معرفی کرده است، به شما امکان می‌دهد تا با کمک هوش مصنوعی DALL-E استیکرهای شخصی‌سازی‌شده برای پروژه‌های دیجیتال خود، از اسناد و دعوت‌نامه‌ها گرفته تا ارائه‌ها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی طراحی کنید.

به‌نقل از MSPowerUser، استیکر‌ساز موانع موجود بر سر راه ساخت استیکرهای سفارشی را برطرف می‌کند. برای کار با این ابزار فقط به خلاقیت و ایده‌های بکر نیاز دارید. کافی است استیکری که در ذهن دارید، برای DALL-E توصیف کنید و بقیه‌ی کار را به این هوش مصنوعی بسپارید. فرایند کار با استیکرساز از قرار زیر است:

  1. به بخش استیکر‌ساز در مایکروسافت دیزاینر بروید.
  2. استیکر خود را با جزئیات توصیف کنید.
  3. روی «Generate» کلیک کنید و ببینید که DALL-E چگونه با‌توجه‌به جزئیات شما، استیکر مدنظرتان را خلق می‌کند.

اگر از استیکر تولید‌شده با هوش مصنوعی راضی بودید، می‌توانید آن را برای استفاده‌ی بعدی دانلود یا به‌سادگی در چت‌های خود کپی و جای‌گذاری کنید. از استیکر‌ساز به‌منظور خلق استیکر برای لوگوها، آیکون‌ها، ایموجی‌ها، کارتون‌ها، میم‌ها و… می‌توانید استفاده کنید.

اگر برای شروع به کمک نیاز دارید یا فقط می‌خواهید ببینید که این ابزار رایگان تولید استیکر با هوش مصنوعی چه کاری می‌تواند انجام دهد، می‌توانید با برخی از الگوهای استاندارد موجود در برنامه کار کنید. برای رسیدن به نتیجه بهتر هنگام کار با استیکرساز، نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • با توضیحات خود آزمایش کنید! نمونه‌های زیادی از توضیحات در مایکروسافت دیزاینر وجود دارند که از فرمت پرکردن جای خالی استفاده می‌کنند؛ بنابراین، می‌توانید از آن‌ها برای کار با استیکر‌ساز و دیدن قابلیت‌های این ابزار استفاده کنید.
  • گاهی اوقات به‌دلیل محدودیت‌های DALL-E، ممکن است کلماتی را در تصاویر استیکر خود ببینید که غلط املایی دارند. پس همیشه املای متن استیکر خود را دو بار بررسی کنید و برای رفع هر‌گونه خطایی آن را دوباره بسازید.

درحال‌حاضر، قابلیت استیکر‌ساز مایکروسافت دیزاینر فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند؛ اما ردموندی‌ها وعده‌ داده‌اند که این ابزار در آینده‌ی نزدیک از دیگر زبان‌ها نیز پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram