ورود مرورگر داک‌داک‌گو به عرصه چت‌بات‌های هوش مصنوعی

ورود مرورگر داک‌داک‌گو به عرصه چت‌بات‌های هوش مصنوعی

مرورگر داک‌داک‌گو سرویس هوش مصنوعی جدیدی به نام DuckDuckGo AI Chat معرفی کرده است که با کمک آن به‌صورت ناشناس می‌توان از هوش مصنوعی استفاده کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، داک‌داک‌گو، موتور جست‌وجویی که به‌دلیل تمرکز شدید بر حفظ حریم خصوصی کاربران شناخته شده است، سرویس جدیدی به نام DuckDuckGo AI Chat معرفی کرده است.

این سرویس جدید به شما امکان می‌دهد تا به‌صورت کاملاً ناشناس و به‌رایگان با چت‌بات‌های قدرتمند هوش مصنوعی مولد تعامل برقرار کنید.

طبق گزارش گیزموچاینا، سرویس جدید داک‌داک‌گو به‌عنوان واسطه‌ای بین شما و چت‌بات‌ها عمل می‌کند. شما می‌توانید سؤال کنید یا دستورهایی را ارائه دهید تا DuckDuckGo AI Chat آن‌ها را به چت‌بات مناسب (مانند OpenAI GPT-3.5 Turbo یا Anthropic’s Claude 3 Haiku) هدایت و درعین‌حال هرگونه اطلاعات شخصی را از پرسش‌های شما حذف کند.

خود چت‌بات‌ها فقط آدرس IP شرکت داک‌داک‌گو را می‌بینند و نه آدرس IP شما که این موضوع به‌طور مؤثرتری ناشناس‌بودنتان را تضمین می‌کند. درحالی‌که برخی از چت‌بات‌ها ممکن است مکالمات شما را به‌طور موقت ذخیره کنند، این سرویس به کاربران اطمینان می‌دهد تا این داده‌ها نهایتاً پس از ۳۰ روز حذف می‌شوند و نمی‌توان از آن‌ها برای آموزش یا بهبود مدل‌های هوش مصنوعی استفاده کرد.

استفاده از سرویس DuckDuckGo AI Chat رایگان است؛ اما برای جلوگیری از سوءاستفاده، محدودیت روزانه‌ای برای تعداد دفعات تعامل در نظر گرفته شده است؛ البته کاربران عادی در استفاده‌ی معمولی نباید با این محدودیت مواجه شوند.

داک‌داک‌گو قصد دارد در آینده تعداد چت‌بات‌های موجود را افزایش دهد تا گزینه‌های بیشتری را برای کشف قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته و انجام گفت‌وگوهای ناشناس دراختیار کاربران قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram