dynamicBar یک جزیره پویا در سرزمین اندروید

Dynamic Island: dynamicBar  یکی از برنامه هایی است که با الهام از جزیره پویا آیفون در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است .

Dynamic Island: dynamicBar  یکی از برنامه هایی است که با الهام از جزیره پویا آیفون در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است و قابلیت های بسیاری را به صورت رایگان فراهم کرده است. 

به گزارش تکناک، بعد از عرضه جزیره پویای (DynamicIsland : Apple’s feature introduced in 2022) توسط اپل به عنوان یکی از ویژگی‌ های برجسته آیفون، توسعه ‌دهندگان برنامه‌ های اندروید تلاش ‌های متعددی را برای پیاده ‌سازی این ویژگی در اندروید انجام دادند. در واقع، تعدادی برنامه در فروشگاه Google Play وجود دارند که ادعا می ‌کنند این جزیره پویای معروف را به گوشی هوشمند اندرویدی شما می‌ آورند.

یکی از این برنامه‌های اندروید ،Dynamic Island: dynamicBar نام دارد و ظاهراً بهتر از سایرین در این زمینه عمل کرده است. این برنامه در گوگل پلی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و اخیراً بیش از 10 هزار بار دانلود شده است. این برنامه به کاربران امکان می ‌دهد از کپسول کوچک سیاه رنگ در بالای صفحه ‌نمایش گوشی هوشمند استفاده کنند.
در ادامه نحوه استفاده از این برنامه جزیره پویا  برای شما  توضیح خواهیم داد.

برای دریافت جزیره پویا در دستگاه اندروید خود، می ‌توانید به صورت کاملاً رایگان و امن، اپلیکیشن dynamicBar را از پلی استور (لینک) دانلود کنید.

پس از دانلود، برنامه را باز کنید و برای عملکرد برنامه، به آن دسترسی لازم را بدهید. برای مشاهده منوی اصلی، برنامه باید مجوز دسترسی به accessibility و مجوز اعلان ها را هم داشته باشد. اگرچه برنامه ادعا می کند که اطلاعات حساس را از دستگاه شما جمع آوری نمی کند، اما به محض اینکه با مجوزها موافقت کردید، جزیره پویا در بالای صفحه ظاهر می شود.

digikala

Dynamic Island: dynamicBar  یکی از برنامه هایی است که با الهام از جزیره پویا آیفون در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است .

در بخش “تنظیمات” می ‌توانید انتخاب کنید کدام برنامه ‌ها، اعلان‌ ها و اقدامات خود را در جزیره پویا نشان دهد. بیش از ۱۰ هزار بار دانلود، برنامه Dynamic Island: dynamicBar نشان می دهد که این برنامه از برنامه‌هایی است که بهترین عملکرد را در این زمینه دارد.

همچنین  با با تغییر ارتفاع، عرض، موقعیت و حتی مربع بودن یا نبودن لبه ‌های کپسول، می توانید ظاهر آن را به دلخواه تغییر دهید. علاوه بر این، می ‌توانید رنگ نوار را به دلخواه خودتان انتخاب کنید.

بدون شک، جزیره پویا روشی بسیار جذاب برای بهره ‌گیری از فضای باقی ‌مانده اطراف دوربین جلو و روی صفحه است. با استفاده از اپلیکیشن Dynamic Island به راحتی می‌ توانید از این ابزار در دستگاه‌ های اندرویدی خود استفاده کنید. اگرچه، تبلیغات زیادی در زمان اجرای برنامه وجود دارد، اما برنامه کاملا رایگان و به درستی کار می‌ کند. با این حال، اگر می‌ خواهید از ویژگی‌ های پیچیده ‌تر آن استفاده کنید، باید مشترک نسخه تجاری آن شوید.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.