احتمال رشد ۱۲۰ درصدی اتریوم در آینده‌ای نزدیک

احتمال رشد ۱۲۰ درصدی اتریوم در آینده‌ای نزدیک

بنیان‌گذاران مؤسسه‌ی تحلیلی گلسنود مدعی شده‌اند که اتریوم، ملکه‌ی رمزارزها، ممکن است در آینده‌ای نزدیک با رشدی انفجاری سرمایه‌گذاران خود را غافل‌گیر کند.

به‌گزارش تک‌ناک، جان هاپل و یان المان، بنیان‌گذاران پلتفرم گلسنود، با انتشار پستی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس از ظرفیت اتریوم برای رشد ۱۲۰ درصدی خبر داده‌اند. در بخشی از توییت‌های این دو تحلیلگر می‌خوانیم:

اتریوم احتمال دارد برای ثبت سقف تاریخی تازه‌ای در محدوده‌ی ۷,۵۰۰ دلار خیز بردارد.

این دو نفر در توییت دیگری نوشته‌اند:

اگر به تاریخچه‌ی تغییرات قیمتی اتریوم نگاهی بیندازیم، درمی‌یابیم که این رمزارز چگونه دارد روند سال ۲۰۲۱ خود را تکرار می‌کند.

به‌نقل از دیلی‌هودل، بنیان‌گذاران گلسنود در توییت‌های دیگر چنین اظهار کرده‌اند:

سرسختانه بر این باوریم که بازار دارد الگوهای مشابه پیشین را تکرار می‌کند. این الگوها به ما می‌گویند که هدف قیمتی ۷,۵۰۰ دلار دور از انتظار نیست.

مؤسسان گلسنود مدعی‌اند که اتریوم درمقایسه‌با دیگر رمزارزها همچنان توانسته است در‌برابر موج‌های نزولی مقاومت کند. هاپل و المان می‌گویند که راه‌اندازی صندوق قابل‌معامله‌ی بورسی مبتنی‌بر معاملات آنی اتریوم ممکن است عاملی برای رشد فزاینده‌ی قیمت اتریوم باشد.

هم‌اکنون اتریوم در محدوده‌ی قیمتی ۳,۴۰۰ دلار دادوستد می‌شود. این رمزارز دومین کوین پرارزش بازار پس از بیت کوین است و در ۷ روز گذشته تنها ۱ درصد دچار افت قیمت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram