نسخه پایدار One UI 6 برای سری گلکسی اس 22 منتشر می‌شود

پس از انتظار طولانی برای انتشار One UI 6 برای گلکسی اس 22، سامسونگ بالاخره نسخه‌ی پایدار جدیدترین رابط کاربری خود را برای پرچم‌داران سال ۲۰۲۱ منتشر می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، گلکسی اس 23 اولین نسل دستگاه‌هایی بود که نسخه‌ی پایدار One UI 6 را به خود دید. این رابط کاربری ابتدا به‌صورت محدود در چند کشور جهان، ازجمله کره‌جنوبی و ایالات متحده‌ی آمریکا منتشر شد. چند روز پیش نیز، One UI 6 برای سری گلکسی اس 23 در دیگر کشورهای دنیا انتشار یافت.

طبق گزارش SamMobile، سری گلکسی S22 متشکل از گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس و اس 22 اولترا است. گلکسی اس 22 تنها دستگاه از این خانواده است که هفته‌ی گذشته نشانه‌هایی از انتشار کامل را دریافت کرده است. اکنون، تمامی سه دستگاه گلکسی اس 22 به‌روزرسانی مهم و ارزشمند One UI 6 را دریافت می‌کنند.

انتشار این رابط کاربری روی اندروید 13 در اروپا آغاز می‌شود و برخی از کاربران مستقر در هلند اعلام کرده‌اند که نسخه‌ی پایدار رابط کاربری One UI 6 را دریافت کرده‌اند.

اگر این فرایند انتشار همان مسیری را دنبال کند که سری گلکسی اس 23 در سطح جهانی طی کرد، پیش از اینکه در‌نهایت به‌دست کاربران گلکسی سری اس ۲۲ در ایالات متحده و کره‌جنوبی برسد، دستگاه با رابط کاربری One UI 6 را در برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی خواهیم دید. این زمان‌بندی تقریباً یک ماه طول کشید؛ بنابراین، ممکن است همان فرایند را در سری گلکسی اس 22 ببینیم.

بسیاری از دستگاه‌ها هنوز در نسخه‌ی بتا قرار دارند و سری گلکسی زد فولد و زد فلیپ همچنان در حال اجرای One UI 6 بتا هستند. هنوز مشخص نیست که این دستگاه‌ها به‌زودی به نسخه‌ی پایدار رابط کاربری سامسونگ به‌روز خواهند شد یا خیر؛ اما فرض می‌کنیم که تا وقتی سامسونگ در اواخر ژانویه‌ی سال آینده خط‌تولید گلکسی اس 24 را اعلام کند، مدتی طول می‌کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.