افشای ویژگی های بیشتر از طراحی گلکسی S24

تنها دو ماه تا عرضه گلکسی S24 فاصله داریم و تاکنون بیشتر مشخصات سخت افزاری آن لو رفته است.

به گزارش تک‌ناک شایعه شده است که بیشتر ویژگی های هیجان انگیز نسل بعدی این گوشی هوشمند پرچمدار سامسونگ، مربوط به نرم افزار خواهد بود. در این گوشی هوشمند، سامسونگ یکی از ویژگی های هوش مصنوعی را معرفی کرده است که به افراد امکان می دهد تماس ها و پیام ها را در زمان واقعی ترجمه کنند. اکنون، ویژگی‌های هوش مصنوعی و طراحی بیشتری آشکار شده است.

گلکسی اس 24 اولترا با حاشیه‌های یکنواخت و نازک

شایعه شده است که گلکسی اس 24 اولترا تا حد زیادی از طراحی مشابه مدل قبلی خود یعنی گلکسی اس 23 اولترا برخوردار است. با این حال، طبق رندری از Ice Universe، چند تغییر در طراحی این گوشی وجود دارد که بهینه‌سازی‌های بیشتری را به همراه دارد، از جمله حاشیه‌های نازک‌تر و یکنواخت‌تر. ظاهراً این گوشی دارای یک صفحه نمایش تخت با انحنای جزئی به سمت قسمتی است که شیشه با قاب تیتانیومی برخورد می کند.

افشای ویژگی های بیشتر از طراحی گلکسی S24

گلکسی S24 ممکن است به چندین ویژگی مجهز به هوش مصنوعی داشته باشد

گزارش دیگری از افشاگر به نام @Tech_Reve ادعا می کند که بسیاری از ویژگی های اصلی گلکسی اس 24 با هوش مصنوعی تقویت خواهند شد. ظاهراً هوش مصنوعی در این گوشی  برنامه‌های پرکاربرد و الگوهای استفاده کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند تا به طور فعال نتایجی را برای انجام خودکار وظایف پیچیده ارائه دهد. برخی از ویژگی ها شامل تجزیه و تحلیل مقصد و زمان سفر کاربر برای ارائه اطلاعاتی مانند آب و هوا، شرایط ترافیکی و سایر ویژگی های برنامه است.

یکی دیگر از ویژگی های Samsung Galaxy S24 (series of Android smartphones, mobile computing device and Android applications) که شایعه شده است، توانایی این گوشی برای نوشتن ایمیل در قالب دلخواه است و احتمالا می تواند ایمیل را ارسال کند. ممکن است چندین ویژگی هوش مصنوعی دیگر در میان عملکردهای مختلف در One UI 6.1 تعبیه شده باشد. ظاهرا سامسونگ گلکسی اس 24 را به عنوان اولین گوشی مجهز به هوش مصنوعی به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت مدل هوش مصنوعی خود به نام Gauss را توسعه داده است و Galaxy AI ممکن است دستیار هوش مصنوعی باشد که از Gauss استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.