گلکسی واچ 6 با این تغییرات به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند

سامسونگ در حال انتشار به‌روزرسانی دوم برای سری گلکسی واچ 6 خود است که به‌روزرسانی امنیتی جدید نوامبر‌ 2023 و تغییر مهم دیگری را به‌همراه دارد.

به‌گزارش تک‌ناک، در‌حال‌حاضر به‌روزرسانی نوامبر 2023 برای ساعت گلکسی واچ 6  کلاسیک در ایالات متحده و گلکسی واچ 6 و واچ 6 کلاسیک LTE مخصوص Verizon در حال انتشار است. در این به‌روزرسانی سامسونگ تغییرات کوچکی را در جدیدترین ساعت‌های هوشمندش به‌ارمغان می‌آورد.در وب‌سایت خودِ سامسونگ، به برخی از این تغییرات اشاره شده است.

به‌عنوان مثال، تعدادی از برنامه‌های سامسونگ در کشوِ برنامه‌ ظاهر بهتری پیدا کرده‌اند. به‌جای Samsung Wallet، اکنون این برنامه به نام Wallet شناخته می‌شود. تغییر مشابهی نیز برای Samsung Health و Samsung Pay و Samsung Global Goals اعمال شده است. این تغییری مفید برای ساده نگه‌داشتن امور است؛ حتی اگر زیاد آن را نبینید؛ زیرا کشوِ برنامه‌ی پیش‌فرض سامسونگ نمادهای برنامه را نشان می‌دهد و تنها با ضربه‌زدن نام‌ها به‌نمایش در‌می‌آید.

در‌حال‌حاضر، این به‌روزرسانی در حال انتشار است و در روزها و هفته‌های آینده به‌صورت گسترده در‌دسترس خواهد بود و در آینده به‌طور پیش‌فرض به مدل‌های قدیمی‌تر گلکسی واچ نیز خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.