Google Messages یادداشت صوتی را به Wear OS آورد

Google Messages در حال ارائه قابلیت ارسال و گوش دادن به یادداشت‌های صوتی از طریق سیستم عامل Wear OS است.

به گزارش تکناک، بر این اساس در Google Messages (messaging application developed by Google LLC) در گفتگویی که روی ساعت شما باز است، روی آیکون میکروفون که بین شکلک‌ها و ورودی صفحه کلید قرار دارد، کلیک کنید. قبلاً شما بلافاصله وارد “Voice to text” می‌شدید، اما اکنون گزینه “Voice message” وجود دارد.

توجه داشته باشید که چگونه از یک نماد شکل موج جدید استفاده می کند. همچنین در Google Messages تلفن همراه در هنگام ارائه طراحی گسترده‌تر نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ضبط بلافاصله با رابط کاربری شروع می شود تا بتوانید آن را تا مچ دست خود بیاورید. محدودیت ضبط 59 ثانیه با قابلیت توقف و ارسال می باشد.

اکنون شما می‌توانید به پیام‌های صوتی روی ساعت خود گوش دهید، اما در حال حاضر راهی برای تنظیم صدا پیدا نشده است. با چرخش دکمه Crown، فقط می‌توانید در صفحه گفتگو به بالا یا پایین حرکت کنید.

ما این قابلیت یادداشت صوتی را با آخرین برنامه گوگل مسیجز برای Wear OS بتا (نسخه 20231010_01_RC00) می‌بینیم.

این قابلیت شبیه به واتساپ است و از زمان راه اندازی ویژگی مشابهی را ارائه می دهد، این در حالی است که Google Messages از Wear OS Tiles که صندوق ورودی شما را نشان می دهد یا به عنوان میانبر برای مکالمات عمل می کند، بهره مند می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.