Google Photos امکان اشتراک‌ گذاری خاطرات را ارائه کرد

گوگل در به روزرسانی جدیدی برای برنامه Google Photos قابلیت امکان اشتراک‌ گذاری خاطرات را برای ویژگی خاطرات (Memories)  اضافه می کند.

گوگل در به روزرسانی جدیدی برای برنامه Google Photos قابلیت امکان اشتراک‌ گذاری خاطرات را برای ویژگی خاطرات (Memories)  اضافه می کند. همچنین در اندروید و iOS یک ویرایشگر کلاژ جدید به برنامه افزوده خواهد شد.

به گزارش تک ناک، گوگل می گوید از سپتامبر 2019 Memories با بیش از 3.5 میلیارد خاطره در هر ماه، به یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های Photos تبدیل شده است.

ویژگی Memories  در بالای شبکه عکس ظاهر می شود و “بزرگترین به روز رسانی” خود را از زمان راه اندازی دریافت می کند.اکنون ویدیوهای بیشتری در گوگل گنجانده می شود که به طور خودکار موارد طولانی را فقط به «پر معنی ترین لحظات» کاهش می دهد. علاوه بر این، تصاویر ثابت دارای یک زوم(کوچک کردن ظریف برای کمک به پویایی) و بعدا (ماه آینده) موسیقی خواهند بود.

به‌عنوان بخشی از این افزودنی‌ها، اکنون برای جابه‌جایی بین Memories  می توانید صفحه مشابه YouTube Shorts سریع  به بالا و پایین بکشید،  در حالی که با ضربه زدن روی لبه چپ و راست می‌توانید عکس‌ها را در Memories  جابجا کنید.

گوگل در حال حاضر از یادگیری ماشینی برای اضافه کردن حرکت سه بعدی استفاده می‌کند که ممکن است در مرحله اول برای ایجاد عکس‌های سینمایی اتفاق افتاده باشد.

در واقع، آن‌ها «یکی از ذخیره‌شده‌ترین جلوه‌های بصری از زمان عرضه در سال 2020» هستند. Cinematic Memories اکنون در حال عرضه است که با موسیقی “چندین عکس ثابت را به یک تجربه سینمایی تمام عیار تبدیل می کند.

البته در زمان عرضه به روزرسانی  چندین طرح وجود خواهد داشت، از جمله سبک های با زمان محدود از هنرمندان برجسته از جمله شانتل مارتین و لیزا کونگدون که فقط برای Google Photos ساخته شده اند.

در نهایت، Google Photos توانایی «امکان اشتراک‌ گذاری خاطرات با دوستان و خانواده‌تان» را ارائه می‌کند. این ویژگی امروز برای اندروید عرضه می شود وبرای  iOS و وب به زودی عرضه خواهند شد.

«خاطرات مشترک» در Google Photos قابل مشاهده خواهد بود و طبق ادعای گوگل امکان اشتراک‌ گذاری خاطرات «ویژگی شماره یک درخواستی»  از سمت کاربران بوده است.

و در نهایت به روزرسانی آخر در این برنامه یک ویرایشگر کلاژ است که بر اساس قابلیتی که در برنامه  Google Photos موجود است به کاربران  امکان می دهد چندین تصویر را انتخاب کنند  و آنها را در یک شبکه مونتاژ کنید.

اکنون، می‌توانید طرح‌ها و سبک‌های مختلف را انتخاب کنید و از کشیدن و رها کردن برای تنظیم مجدد طرح‌بندی استفاده کنید. این ویرایشگر کلاژ از امروز در دسترس کاربران است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.