راک‌استار در این هفته‌ Grand Theft Auto VI را معرفی می‌کند

بالاخره درباره مورد انتظارترین بازی راک‌استار، Grand Theft Auto VI (GTA VI)، اطلاعات قابل اعتمادی خواهیم داشت.

به گزارش تکناک، بر اساس گزارشی از بلومبرگ، راک‌استار (Rockstar Games : American video game publisher) قصد دارد این بازی را هر چه زودتر، حتی شاید این هفته، معرفی کند.

اما گزارش بلومبرگ اشاره دارد که اعلامیه بازی همراه با یک تریلر ارائه نخواهد شد. گزارش نشان می‌دهد که تریلر بازی GTA VI (action-adventure video game series) در ماه آینده منتشر خواهد شد (منبع).

به نظر می‌رسد تریلر Grand Theft Auto VI احتمالاً در مراسم GAME AWARDS منتشر خواهد شد.

گیزچاینا می‌نویسد که Grand Theft Auto VI بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها برای گیمرها است. راک‌استار GTA V را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد. از آن زمان تا به امروز، طرفداران با صبری بی‌نهایت منتظر نسخه بعدی این فرانچایز بوده‌اند.

راک‌استار در این هفته‌ Grand Theft Auto VI را معرفی می‌کند

طرفداران به نقطه‌ای رسیده بودند که فکر می‌کردند به‌روزرسانی Red Dead Online نوعی تیزر مخفی برای بازی آینده است.

همچنین، بسیاری از گیمرها وقت خود را صرف پیدا کردن نشانه‌هایی درباره Grand Theft Auto VI در برخی از به‌روزرسانی‌های اخیر GTA V می‌کردند.

در فوریه سال گذشته، راک‌استار تأکید کرد که Grand Theft Auto 6 در حال توسعه است (منبع). اما پس از آن اعلامیه، توسعه‌دهنده بازی درباره آن بسیار سکوت کرده است.

اگرچه در طول این مدت، گزارش‌های زیادی درباره GTA VI منتشر شده است، اما هیچ‌کدام از منابع قابل اعتماد نبودند. اما این بار، گزارش از بلومبرگ می‌آید، یک منبع با سابقه قوی و قابل اعتماد در ارائه اخبار بی‌طرف و قابل اعتماد.

از آنجایی که این خبر از یک منبع قابل اعتماد می‌آید، گزارش باعث هیجان طرفداران Grand Theft Auto شده است و درباره اعلامیه آتی، راک‌استار قصد دارد با اعلام GTA VI، سالگرد ۲۵ سالگی خود را جشن بگیرد و با توجه به اعلامیه پیش رو، به نظر می‌رسد راک‌استار قصد دارد آن را در مراسم جوایز بازی (The Game Awards) که در تاریخ ۷ دسامبر برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد.

هر زمان که اطلاعات قابل اعتمادی درباره پیشرفت توسعه بازی منتشر شود، شما را به‌روز خواهیم کرد. پس منتظر بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.