چگونه از گوگل بارد برای تولید تصاویر استفاده کنیم؟

گوگل بارد

گوگل به‌تازگی قابلیت تبدیل متن به تصویر را به چت‌بات هوش مصنوعی بارد اضافه کرده است. در این مطلب، نحوه استفاده از گوگل بارد برای تولید تصاویر را توضیح می‌دهیم.

به‌گزارش تک‌ناک، گوگل سرانجام قابلیتی را ارائه کرد که همه انتظارش را می‌کشیدند: تولیدکننده تصویر مبتنی‌بر Imagen 2 در بارد. این یعنی اکنون می‌توانید از گوگل بارد برای تولید تصاویر استفاده کنید.

تولیدکننده تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی در گوگل بارد که چندی پیش راه‌اندازی شد، همان کار مایکروسافت Image Creator را انجام می‌دهد که اخیراً «Designer» نام‌گذاری شده است.

digikala

با‌این‌حال، پس از آزمایش هر دو ابزار تولید تصویر، یعنی Designer’s Image Creator و Google Bard، با استفاده از کلمه کلیدی مشترک، نتایج متفاوتی به‌دست آمد؛ چراکه به‌نظر می‌رسد که گوگل بارد به‌اندازه رقیب خود موفق نیست.

تصویر تولیدی با Image Creator

بارد سیستم‌های تقویتی ندارد که شما را در تولید تصاویر محدود کند؛ اما به‌نظر می‌رسد Image Creator گزینه‌های بیشتری ارائه می‌دهد و مستقیماً با برنامه Designer ادغام شده است و سفارشی‌سازی مؤثری را ارائه می‌کند. اگرچه هر دو پلتفرم ویژگی تولید بیشتری دارند، عملکرد Image Creator از Bard بهتر است و Bard گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می‌شود. درادامه، نحوه تولید تصاویر با کمک گوگل بارد را توضیح می‌دهیم.

  1. گوگل بارد را در مرورگر دلخواهتان باز کنید.
  2. کلیدواژه مدنظرتان را که می‌خواهید برایش تصویر تولید کنید، تایپ کنید. برای این کار خلاقیت به خرج دهید و از زبان توصیفی استفاده و سبک‌های مختلف را آزمایش کنید؛ مثلاً واقع‌بینانه و نقاشی و کارتون.
  3. برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید. همچنین، برای مشاهده موارد بیشتر می‌توانید روی Generate more کلیک کنید.
  4. اگر از تصویر تولید‌شده راضی بودید، می‌توانید روی دکمه دانلود کلیک و تصویر را در اندازه اصلی دانلود کنید که ابعاد آن درحدود ۱۵۳۶ در ۱۵۳۶ است.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.