iOS 16.5 منتشر شد

پس از بیش از یک ماه آزمایش بتا، iOS 16.5 اکنون برای عموم منتشر شده است. این به‌روزرسانی شامل تغییراتی درApple News، تصویر پس‌زمینه جدید «Pride» و موارد دیگر می‌شود.

به گزارش تکناک، در ادامه مطلب می توانید گزارش کامل انتشار شامل جزئیات باگ‌های رفع شده، ویژگی‌های جدید و موارد دیگر را بخوانید.

ویژگی‌های جدید iOS 16.5

یادداشت های انتشار رسمی اپل در مورد ویژگی های جدید و رفع باگ های iOS 16.5 با شماره ساخت 20F66 به صورت زیر است.

  • اضافه‌شدن تب Sports در Apple News به منظور دسترسی آسان به استوری‌ها، امتیازات، رده‌بندی و موارد دیگر مربوط به تیم‌ها و لیگ‌های مورد نظر
  • اضافه شدن عملکرد جدید به کارت‌های امتیاز و زمان‌بندی در قسمت My Sports برنامه Apple News و انتقال مستقیم کاربر به صفحات بازی و نمایش جزئیات بیشتر هنگام انتخاب آن‌ها
  • رفع مشکل عدم پاسخگویی Spotlight
  • رفع مشکل عدم بارگیری محتوا در برنامه Podcasts هنگام استفاده از CarPlay
  • رفع مشکل عدم عدم بازنشانی تنظیمات زمان صفحه یا عدم همگام‌سازی آنها در همه دستگاه‌ها

پس از بیش از یک ماه آزمایش بتا، iOS 16.5 اکنون برای عموم منتشر شده است. این به‌روزرسانی شامل تغییراتی درApple News، تصویر پس‌زمینه جدید «Pride» و موارد دیگر می‌شود.

در نسخه‌های بتای اولیه iOS 16.5 یک فرمان جدید مربوط به سیری برای شروع و توقف ضبط صفحه وجود داشت. اما اپل این ویژگی را در نسخه‌های بتای بعدی iOS 16.5 حذف کرد و در نسخه نهایی به‌روزرسانی نیز گنجانده نشده است.

iOS 16.5 آخرین به‌روز رسانی اصلی و مهم iOS 16 قبل از برگزاری رویداد WWDC در ماه ژوئن خواهد بود. اپل در این رویداد iOS 17 را معرفی و اولین نسخه بتا توسعه دهنده آن را منتشر خواهد کرد.

با این حال، انتظار می‌رود اپل به انتشار به‌روزرسانی‌ برای iOS 16 تا آخر تابستان و احتمالاً حتی در کنار iOS 17 ادامه دهد. iOS 16.6 به زودی وارد آزمایش بتا خواهد شد.

آیفون خود را با رفتن به برنامه Settings، انتخاب General و سپس Software Update به‌روزرسانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.