نسخۀ آزمایشی باثبات iOS 18 چه زمانی منتشر می شود؟

نسخۀ آزمایشی باثبات iOS 18 چه زمانی منتشر می شود؟

شرکت اپل امکان دارد در تاریخ 8 جولای، نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 18 را منتشر کند. این نسخه شامل ویژگی‌های جدیدی مانند صفحۀ قفل قابل تنظیم و برنامۀ پیام‌رسان بهبودیافته است.

به گزارش تک‌ناک، اپل پس از معرفی پلتفرم iOS 18 در رویداد WWDC 2024، اولین نسخۀ آزمایشی آن را منتشر کرد. در حالی که نصب این نسخه بسیار آسان است، امّا باید توجه داشته باشید که این نسخه با مشکلات متعددی همراه می‌باشد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که نباید اولین نسخۀ آزمایشی iOS 18 را نصب کنید، وجود تعداد زیادی باگ در سراسر سیستم است. ما پیش‌تر به کاربران توصیه کرده‌ایم که تا زمان انتشار نسخه‌های آزمایشی بعدی توسعه‌دهندگان صبر کنند، یا به طور کلی منتظر بمانند تا شرکت نسخه‌های آزمایشی عمومی را منتشر کند، که از نسخه‌های اولیۀ توسعه‌دهندگان باثبات‌تر خواهند بود. حال سؤال اینجاست که اپل چه زمانی اولین نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 18 را برای آیفون منتشر خواهد کرد؟

احتمال انتشار نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 18 در تاریخ ۸ جولای توسط اپل و قابلیت‌های هوش مصنوعی آن که بعداً عرضه خواهند شد، وجود دارد.

به نقل از wccftech، تنها بر اساس نسخه‌های آزمایشی اولیه، iOS 18 یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌هایی می‌باشد که آیفون تا به حال دریافت کرده است. این شرکت ویژگی‌های هوش مصنوعی اپل را که قابلیت‌های شاخص iOS 18 هستند، اواخر تابستان امسال منتشر خواهد کرد. امکان دارد این شرکت پس از انتشار اولین نسخه‌های آزمایشی عمومی برای تست‌کنندگان نسخۀ بتا، انتشار ویژگی‌های هوش مصنوعی خود را مناسب ببیند.

صفحۀ بتای اپل این موضوع را برجسته می‌کند که نسخه‌های آزمایشی عمومی «به زودی» منتشر خواهند شد، امّا هیچ بازۀ زمانی دقیقی ذکر نشده است. تا جایی که می‌دانیم، اپل نسخه‌های آزمایشی عمومی iOS را حدود سه تا چهار هفته پس از نسخه‌های آزمایشی توسعه‌دهندگان منتشر می‌کند. با در نظر گرفتن این اطلاعات، اپل می‌تواند نسخه‌های آزمایشی عمومی iOS 18 را در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۴ منتشر کند. برای جزئیات بیشتر، می‌توانید بررسی کنید که اپل در چهار سال گذشته نسخۀ آزمایشی عمومی iOS را چه زمانی منتشر کرده است.

نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 17 در ۱۲ جولای منتشر شد.

نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 16 در ۱۱ جولای منتشر شد.

نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 15 در ۳۰ ژوئن منتشر شد.

نسخۀ آزمایشی عمومی iOS 14 در ۹ جولای منتشر شد.

توجه داشته باشید که این موارد فقط حدس و گمان هستند و این شرکت می‌تواند یک هفته قبل یا بعد از ۸ جولای نسخۀ آزمایشی را منتشر کند، چرا که ما اطلاعی از برنامه‌های داخلی این شرکت نداریم. در مورد سایر به روزرسانی‌ها مانند: watchOS 11، macOS 15 و موارد دیگر، امکان دارد که این شرکت نسخه‌های عمومی را همزمان با iOS 18 منتشر کند. با وجود این، اگر اپل با هر گونه مشکل اساسی مرتبط با به روزرسانی‌های نرم‌افزاری مواجه شود، ممکن است شاهد تأخیر در انتشار نسخه‌های آزمایشی عمومی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram