تیم Arkane Lyon در حال توسعه بازی Marvel’s Blade است

در مراسم 2023 Game Awards، مشخص شد که تیم Arkane Lyon روی توسعه بازی Marvel’s Blade کار می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، در مراسم 2023 Game Awards، معرفی اولیه بازی جدید تیم مشهور Arkane Lyon شرکت بتسدا سافت‌ورکز (Bethesda Softworks) به نام Marvel’s Blade را شاهد بودیم.

در کارنامه این تیم، ساخت بازی‌های Dishonored و Deathloop نیز وجود دارد. تیم Arkane Lyon در حال گرفتن IP اختصاصی مجوز برای پروژه بعدی خود است: عنوانی براساس شکارچی خون‌آشام مارول به نام Blade.

نئووین می‌نویسد که Marvel’s Blade بازی تک‌نفره سوم شخص داستان‌محور و با گیم‌پلی اکشن‌ماجراجویی خواهد بود. دینگا باکابا، کارگردان بازی Arkane Lyon، می‌گوید:

به‌عنوان فرزندی با اصالت‌های مختلط، ارتباط خاصی با Blade احساس می‌کردم؛ قهرمانی که خودش میراثی دوگانه دارد. فرصتی برای اعمال تغییرات در این شخصیت و رؤیا و چالشی برای تیم ماست که با شور‌و‌شوق آن را پذیرفته ایم.

digikala

بازی Marvel’s Blade بازیکنان را به منطقه‌ای قرنطینه‌شده در وسط پاریس در میان بحرانی ماورائی می‌برد. خون‌آشام‌ها ظاهر شده‌اند و شهر را وحشت‌زده و شهروندان پاریس را مجبور کرده‌اند تا شب‌ها در خانه خود پناه بگیرند و منتظر طلوع خورشید بمانند.

سباستین میتون، یکی‌ از ‌خالقان Arkane Lyon، نیز گفت:

از کت‌ پالتوی او تا عینک‌های آیکونیکش، Blade شخصیتی شیک و سبک و پرانرژی است. این پروژه فرصتی مناسب برای پیشروی سبک هنری Arkane به‌سمت عرصه‌ای جدید و جسورانه است. جوهر کار ما در تلاقی ایده‌های قوی و دانش نوآورانه زنده می‌شود.

در اطلاعیه مطبوعاتی مرتبط با Marvel’s Blade آمده است که Arkane Lyon به‌تازگی کار توسعه این بازی را آغاز کرده‌ است؛ بنابراین‌، احتمال دارد تا انتشار آن زمان زیادی فاصله داشته باشیم. از‌آنجاکه مالک این عنوان در اصل Bethesda Softworks است و شرکت Bethesda نیز جزو زیرمجموعه‌های مایکروسافت قرار دارد، می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که این بازی برای کنسول‌های PC و Xbox Series X|S منتشر خواهد شد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.