موتورولا از دستگاه ردیاب Moto Tag خود رونمایی می‌کند

موتورولا از دستگاه ردیاب Moto Tag خود رونمایی می‌کند

شرکت موتورولا امکان دارد به زودی یک دستگاه ردیاب به نام Moto Tag را که گواهی FCC دریافت کرده است، عرضه کند.

به گزارش تک‌ناک، موتورولا به زودی از دستگاه ردیاب خود رونمایی خواهد کرد، چرا که دستگاهی به نام Moto Tag به تازگی در وب‌سایت گواهی FCC مشاهده شده است. بر اساس لیست FCC (از طریق ITHome)، دستگاه ردیاب Moto Tag از بلوتوث LE و باند فوق وسیع (UWB) پشتیبانی می‌کند.

وجود UWB نشان می‌دهد که دستگاه Moto Tag ممکن است در مقایسه با یک ردیاب سادۀ بلوتوثی، از پشتیبانی ردیابی دستگاه با دقت و جزئیات بیشتری برخوردار باشد. این ردیاب ادعایی موتورولا با شماره مدل XT2445-1 در گواهی FCC ثبت شده است.

نئووین نوشته است که دستگاه Moto Tag با یک باتری ساعت معمولی با شماره مدل CR2032 کار می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که تعویض باتری مشکلی نخواهد داشت. لیست FCC تأیید نمی‌کند که آیا ردیاب Moto Tag از شبکۀ Find My Device گوگل پشتیبانی می‌کند یا خیر.

گوگل در اوایل سال جاری شبکۀ Find My Device را راه‌اندازی کرد و چندین برند مانند: Chipolo و Pebblebee ردیاب‌های خود را به این ویژگی مجهز کرده‌اند. هیچ خبر رسمی در مورد تاریخ عرضۀ این محصول وجود ندارد، امّا این شرکت در 25 ژوئن رویداد رونمایی برگزار خواهد کرد.

موتورولا قرار است گوشی‌های تاشوی Moto Razr 50 و Moto Razr 50 Ultra را با نام Moto Razr 2024 و Moto Razr+ 2024 در ایالات متحده معرفی کند. گفته می‌شود این گوشی‌ها در همان روز در چین نیز عرضه خواهند شد، امّا خبری از عرضۀ آنها در هندوستان نیست.

یک افشاگری قبلی نشان داد که قیمت Motorola Razr 50 برای مدل 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه، حدود 965 دلار می‌باشد، در حالی که قیمت Motorola Razr 50 Ultra برای مدل 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه، حدود 1287 دلار خواهد بود. این قیمت‌ها بر اساس قیمت‌گذاری اروپایی آنها است و امکان دارد در زمان عرضۀ رسمی در ایالات متحده متفاوت باشد.

به تازگی فهرستی در اینترنت منتشر شده است که مشخصات کلیدی Motorola Razr+ (با نام مستعار Moto Razr 50 Ultra) را برجسته می‌کند. انتظار می‌رود این دستگاه با محافظت در برابر آب با درجۀ IP52، یک دوربین تله‌فوتو با قابلیت زوم (و به احتمال زیاد حذف دوربین فوق عریض)، همچنین با چندین ویژگی هوش مصنوعی عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram