مهلت برداشت توکن‌های غیرفعال نات کوین رو به اتمام است

مهلت برداشت توکن‌های غیرفعال نات کوین رو به اتمام است

براساس اطلاعیه منتشرشده در کانال تلگرام و حساب رسمی نات کوین در شبکه‌ی اجتماعی X، کاربران فقط تا ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد) فرصت دارند توکن‌های Notcoin خود را برداشت کنند.

به‌گزارش تک‌ناک، «نات کوین» (Notcoin) نام نوعی بازی مبتنی‌بر پیام‌رسان تلگرام است که از سازوکاری تازه موسوم به «ضربه بزن و پول دربیار» (Tap tp Earn) برای سرگرم‌ساختن کاربران استفاده می‌کند. بازی Notcoin توکنی بومی به همین نام دارد که مراودات مالی در بستر این بازی مبتنی‌بر وب ۳ را تسهیل می‌کند.

در نات کوین، کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن روی تصویر شبکه‌ای طلایی‌رنگ، بر تعداد توکن‌هایشان بیفزایند و با انجام مأموریت‌های روزانه، جوایز بیشتری دریافت کنند و حساب کاربری‌شان را ارتقا دهند.

این بازی در مدتی کوتاه توانست میلیون‌ها کاربر را با خود همراه کند و زمینه‌ساز حضور موجی انبوه از کاربران در فضای بازی‌های بلاک‌چینی شود. بااین‌حال، اکنون در کانال تلگرام رسمی Notcoin آمده است که کاربران فقط تا فردا، ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد)، مهلت دارند نات کوین‌های غیرفعال خود را برداشت کنند.

نات کوین

طبق این اطلاعیه، نات کوین‌های معلق امحا می‌شوند و تنها توکن‌های سهام‌گذاری‌شده حفظ خواهند شد. بنابراین، کاربران Notcoin باید پیش از سررسید مهلت قانونی، توکن‌های غیرفعال را برداشت یا آن‌ها را سهام‌گذاری کنند. ناگفته نماند آن دسته از کاربرانی که ایموجی نشان‌داده‌شده در تصویر بالا را در ربات نات کوین دریافت می‌کنند، نباید نگران امحای توکن‌های خود باشند.

در بخش دیگری از اطلاعیه کانال رسمی نات کوین آمده است کاربرانی که سهام‌گذاری کرده‌اند، در ماه آینده به سطح بالاتر ارتقا می‌یابند. کاربران تازه‌وارد هم می‌توانند هفته‌ی آینده به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنند. براساس این اطلاعیه، شمار دارندگان Notcoin هم‌اکنون به بیش از ۲/۴ میلیون نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram