یکه‌تازی نات کوین با جهش‌های پیاپی در بازار رمزارزها

یکه‌تازی نات کوین با جهش‌های پیاپی در بازار رمزارزها

نات کوین با رشدی چشمگیر توانست از آستانه‌ی قیمتی ۰/۰۲ دلار عبور کند و به ارزش بازاری بالغ‌بر ۲ میلیارد دلار دست یابد.
به‌گزارش تک‌ناک، نات کوین با نماد اختصاری NOT که چندی پیش به‌عنوان توکن بومی یکی از بازی‌های مبتنی‌بر پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده بود، در شبانه‌روز گذشته توانسته است رشد جهش‌واری را پشت‌سر بگذارد. اکنون این آلت‌کوین در محدوده‌ی قیمتی فراتر از ۰/۰۲ دلار دادوستد می‌شود و دور از انتظار نیست که برای فتح قله‌های قیمتی تازه خیز بردارد.

به‌نقل از کریپتوگیت، هم‌اکنون و در لحظه نگارش این خبر، نات‌کوین در حوالی ۰/۰۲۰۸۶ دلار خریدوفروش می‌شود که از رشد دست‌کم ۵۰ درصدی این آلت‌کوین در شبانه‌روز گذشته خبر می‌دهد. درحال‌حاضر نیز، ارزش بازار این رمزارز فراتر از ۲ میلیارد دلار است و حجم معاملات آن از محدوده‌ی ۲/۴ میلیارد دلار عبور کرده است.

نات کوین با رشد چشمگیر خود توانسته است در قامت رمزارزی مدعی در جمع آلت‌کوین‌ها ظاهر شود. تحلیلگران بر این باورند که روند صعودی این رمزارز خیال توقف ندارد و ممکن است مرحله‌ی صعودی تازه‌ای را از سر بگیرد.

ناگفته نماند که با تغییر احساسات حاکم بر فعالان بازار احتمال دارد ورق برگردد و بهای نات کوین به‌جای صعودی پیوسته، روندی نوسان‌گونه یا حتی نزولی را در پی بگیرد. اگر نبض بازار دراختیار خرس‌ها قرار بگیرد، احتمال دارد با وقوع فشاری نزولی، قیمت نات کوین تا سطح ۰/۰۱ دلار هم نزول کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram