رنگ‌بندی جدید ایرباد‌های Nothing Eare لو رفت

در اندک فاصله باقی‌مانده تا رونمایی ایربادهای Nothing Eare، رنگ‌بندی و مشخصات آن‌ها فاش شد. انتظار می‌رود ناتینگ جدیدترین ایربادهایش را اواخر ماه جاری میلادی عرضه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، طبق رندرهای فاش‌شده به‌وسیله وب‌سایت اندروید هدلاینز، شرکت ناتینگ رنگ‌بندی جدیدی را معرفی خواهد کرد که یادآور دستگاه بازی دستی زردرنگ خاص با نام Panic Playdate است.

Nothing پیش‌از‌این اعلام کرده بود که شماره‌گذاری را در استراتژی نام‌گذاری خود حذف می‌کند؛ بنابراین، جانشینان Ear 2 به‌سادگی Nothing Ear و Nothing Ear (a) نامیده می‌شوند.

طبق تصاویر، هر دو ایرباد از همان کیس مربعی شفاف مدل‌های قبلی بهره‌مند خواهند بود. ایرباد و ایرباد (a) جمع‌و‌جورتر به رنگ مشکی و سفید عرضه می‌شوند؛ ولی دومی در رنگ زرد Playdate نیز موجود است‌. مانند ایربادهای Nothing قبلی، هر دو مدل نیز ضد‌آب خواهند بود. Ear (a) از درجه IP54 برای ایربادها و درجه IP55 برای کیس برخوردار خواهد بود. در همین حال، ایربادهای حرفه‌ای‌تر Ear، گواهی IP54 را برای ایربادها و گواهی IPX2 را برای مقاومت دربرابر پاشش آب خواهد داشت.

همچنین، گزارش شده است که عمر باتری جدیدترین نسل ایربادهای ناتینگ کمی افزایش یافته است. باتری Nothing Ear با خاموش‌بودن حذف نویز فعال، 7/5 ساعت و با کیس 33 ساعت شارژدهی خواهد کرد (در‌مقایسه‌با 6/3 ساعت و 36 ساعت برای Ear 2 نسل گذشته). Ear (a) نیز با خاموش‌بودن ANC هشت ساعت پخش موسیقی را ارائه خواهد کرد که این مدت‌زمان با کیس همراه به 38 ساعت خواهد رسید. هر دو ایرباد از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند و با 10 دقیقه شارژ می‌توان 10 ساعت از آن استفاده کرد.

درادامه، نگاهی به رنگ زرد جدید ادعایی ارائه‌شده با Ear (a) می‌اندازیم:

Nothing هر دو مدل را 18 آوریل معرفی خواهد کرد. انتظار می‌رود قیمت Ear درحدود 150 یورو و قیمت Ear (a) تقریباً 100 یورو باشد.

این نوشته در گجت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.