ONE UI 5.1 را فعلا بروزرسانی نکنید 

بسیاری از کاربران گلکسی اس 22، اس 21، زد فولد 3 و زد فولد 4 چندین مشکل مربوط به بروزرسانی One UI 5.1 را گزارش کرده اند.

سامسونگ اخیرا رابط کاربری One UI 5.1 را برای طیف گسترده ای از گوشی های خود عرضه کرده است و دستگاه‌های گلکسی اکنون ویژگی‌هایی را دریافت می‌کنند که فقط در سری گلکسی S23 وجود داشت.

به گزارش تکناک، این عرضه با مشکلاتی همراه است. بسیاری از کاربران گلکسی اس 22، اس 21، زد فولد 3 و زد فولد 4 چندین مشکل مربوط به به روز رسانی را گزارش می کنند. اگرچه این ویژگی توانسته کاربران قدیمی گلکسی را راضی کند، اما اکنون آنها را از به روزرسانی پشیمان می کند.

آیا ONE UI 5.1 واقعا قابل اعتماد است؟

با آپدیت جدید، سامسونگ بسیاری از ویژگی های جدید، به روز رسانی های امنیتی و بسیاری از بهبود های دیگر را برای گوشی به ارمغان آورد. همه چیزهای جدیدی که One UI 5.1 به ارمغان می آورد قطعا به بهبود تجربه کلی کاربر کمک می کند.

با این حال، به نظر می رسد که دستگاه های قدیمی آن طور که سامسونگ انتظار داشت، از به روزرسانی جدید خوششان نیامد. یکی از کاربران گلکسی اس 22 گزارش داده است که تجربه کاربری پس از به روز رسانی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. کاربر به این نکته اشاره کرده که گوشی در طول انیمیشن های خاص عقب می ماند.

علاوه بر این، گزارش شده است که به‌روزرسانی One UI 5.1 (user interface developed by Samsung) مشکلات تخلیه باتری را افزایش می‌دهد. اما اینها تنها مشکلات نیستند.

برخی گزارش‌ها بیان می‌کنند که به‌روزرسانی به آن‌ها اجازه استفاده از ویژگی‌های خاصی را نمی‌دهد. به عنوان مثال، کاربران گزارش می دهند که هنگام تنظیم یک تصویر زمینه جدید نمی توانند از بین گزینه های رنگی مختلف انتخاب کنند.

رفع مشکل در راه است!

سامسونگ از تمام این مشکلات One UI 5.1 آگاه است و تیم نرم افزاری در حال حاضر در حال کار برای حل کردن همه مشکلات است. اگر قبلاً ارتقا را انجام داده اید، به‌روزرسانی‌ها را مرتباً در تلفن خود بررسی کنید. اگر این کار را نکردید، کمی بیشتر صبر کنید و به‌روزرسانی بدون مشکل را پس از رسیدن نصب کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.