ابزار Open Canvas به تبلت وان پلاس پد می‌آید

با‌توجه‌به عملکرد درخشان ابزار چند‌وظیفه‌ای Open Canvas در گوشی تاشو وان‌پلاس اوپن، این شرکت تصمیم گرفته است که آن را تبلت وان پلاس پد خود نیز اضافه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، چندی پیش وان پلاس تلفن‌همراه تاشو خود، یعنی وان پلاس اوپن را معرفی و با ترکیب سخت‌افزار عالی و سیستم دوربین برجسته، جهان فناوری را به متحول کرد. یکی از ویژگی‌های مرتبط با تجربه‌ی نرم‌افزار وان پلاس اوپن، ابزار چند‌وظیفه‌ای به نام Open Canvas است. حالا این شرکت تصمیم گرفته که Open Canvas (graphics software) را نیز به تبلت وان پلاس پد اضافه کند.

بی‌شک یکی از مزایای اصلی صفحه‌نمایش بزرگ داشتن فضای بیشتر برای کار و سرگرمی است. همچنین، کار‌کردن و انجام وظایف را به تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش‌تر تبدیل می‌کند. هدف وان پلان از ارائه‌ی Open Canvas این است که کار با چند پنجره را یکپارچه و طبیعی‌تر کند و به کاربران اجازه دهد تا اندازه و نسبت تصویر پنجره‌های برنامه‌های بازشده‌ را به سلیقه‌ی خود سفارشی کنند.

در وان پلاس اوپن، شما می‌توانید حداکثر سه برنامه را هم‌زمان باز کنید: دو برنامه همیشه کنار‌هم اجرا می‌شوند؛ در‌حالی‌که برنامه‌ی سوم به‌عنوان نشانه‌ای بصری در‌کنار آن قرار دارد و همیشه با یک لمس در‌دسترس است.

منطقی به‌نظر می‌رسد که این محدودیت برای وان پلاس تب افزایش یابد؛ زیرا صفحه‌نمایش آن بسیار بزرگ‌تر از وان پلاس اوپن است. متأسفانه زمانی‌که وان پلاس به صاحبان اولین تبلت خود اطلاع داد که Open Canvas در حال آمدن به وان پلاس تب است، مشخص نکرد که آیا این ابزار به همان شکل وان پلاس اوپن عمل خواهد کرد یا ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد.

با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد که این بهبود می‌تواند تبلت OnePlus (Chinese consumer electronics manufacturer) تب را درمقایسه‌با زمانی‌که در آغاز سال عرضه شده بود، به ابزاری بسیار قدرتمند برای تولید محتوا تبدیل کند. این شرکت در‌زمینه‌ی دستگاه‌های اندروید با صفحه‌نمایش بزرگ پیشتاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.