امکان پشتیبانی از مجموعه داده‌ها در Power BI Mobile

امروز، کاربران Power BI Mobile به‌روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن موبایل دریافت کرده‌اند، که پشتیبانی از مجموعه داده‌ها را برای اولین بار معرفی می‌کند.

به گزارش تکناک، با استفاده از این قابلیت، صاحبان مجموعه داده‌ها می‌توانند آن را از طریق نسخه موبایلی پلتفرم  Power BI Mobile تحلیل داده‌ای مدیریت کنند.

این به آنها کمک می‌کند نه تنها به رفع خطاهای در حال حرکت، بلکه تضمین می‌کند که کاربران بتوانند به سرعت به داده‌های تازه‌تر در گزارش‌های خود دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی به مجموعه داده‌ها، می‌توانید با استفاده از مراحل زیر در اپلیکیشن عمل کنید:

  • به یک فضای کاری بروید و روی “Dataset” در بالا کلیک کنید. لیستی از مجموعه داده‌هایی که می توانید در آن فضای کاری به آنها دسترسی پیدا کنید، را خواهید دید.
  • برای مشاهده اطلاعات فنی مجموعه داده، مانند نام، مالک، برچسب حساسیت و آخرین وضعیت بروزرسانی، روی مجموعه داده کلیک کنید. همچنین می توانید زمان آخرین بروزرسانی و برنامه بروزرسانی بعدی مجموعه داده را ببینید.
  • برای راه‌اندازی دوباره دستی مجموعه داده، دکمه “Refresh now” را فشار دهید. این کار باعث به روز شدن داده‌ها در مجموعه داده و گزارشات استفاده شده از آن می‌شود.

اگر کاربر دیگری قبلاً Power BI Mobile راه‌اندازی بروزرسانی کرده باشد، دکمه غیرفعال شده و نشان می‌دهد که بروزرسانی در حال انجام است.

علاوه بر این، در صورتی که بروزرسانی های زمانبندی شده ناموفق باشند، اعلانات فشاری برای کاربران ارسال خواهد شد و آنها را به به روزرسانی مجموعه داده های مربوطه دوباره ترغیب می‌کند. لازم به ذکر است که کاربرانی که توسط صاحب مجموعه داده به عنوان دریافت کننده ایمیل در تنظیمات مجموعه داده تعریف شده‌اند، نیز به طور خودکار اعلانات فشاری دریافت خواهند کرد.

برای دسترسی به آخرین بروزرسانی Power BI Mobile ، نسخه به‌روزرسانی شده اپلیکیشن را می‌توانید از App Store و Google Play Store دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.