گوشی Samsung Galaxy S23 Ultra با شارژر 25 واتی عرضه می‌شود

سری گلکسی S23 سامسونگ قرار است اوایل سال آینده زودتر از موعد وارد بازار شود و یکی از مدل‌هایی است که به تازگی گواهی 3C  را در چین دریافت کرده  است.

سری گلکسی S23 سامسونگ قرار است اوایل سال آینده زودتر از موعد وارد بازار شود و یکی از مدل‌هایی است که به تازگی گواهی 3C  را در چین دریافت کرده  است.

به گزارش تک ناک، شماره مدل مربوطه SM-S9180 نشان دهنده بالاترین سطح مدل Galaxy S23 Ultra گوشی  است.در گواهینامه دستگاه برای پشتیبانی از حداکثر شارژ 25 وات (11 ولت . 2.25 آمپر) ذکر شده است.

این میزان کمتر از پشتیبانی از شارژر 45 واتی گلکسی اس 22 اولترا است، اما اگر به یاد بیاوریم – شارژر 45 واتی S22 Ultra  در مقایسه با شارژر 25 واتی گلکسی اس 21 اولترا، در زمان شارژ کاهش قابل توجهی ایجاد نکرده است.

آزمایشات دیگر نشان داد که S22 Ultra تنها برای مدت زمان بسیار کوتاهی از سرعت شارژ 45 واتی بهره مند بوده است، بنابراین شاید سامسونگ به کلید چگونگی حفظ شارژ 25 واتی برای مدت طولانی‌تری از طریق بهبود چرخه شارژ باتری دست‌یافته باشد، که هم سرعت شارژ را بهبود می بخشد یا حتی طول عمر باتری را بیشتر می کند و  تفاوت بین جریان شارژ 45 واتی S22 Ultra  را جبران می‌کند.

احتمال دیگر این است که شارژ 25 واتی به برخی از انواع گلکسی S23  از جمله، نوع چینی آن محدود شود.

شایعه شده است که گلکسی S23 Ultra از طراحی و ابعاد مشابه S22 Ultra برخوردار است، و انتظار به‌روزرسانی سنسور  دوربین آن به سنسور 200 مگاپیکسلی وجود دارد.

در همین حال، انتظارات بر استفاده از اسنپ دراگون 8 نسل 2 در این گوشی پرچمدار است. گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که سامسونگ از تراشه‌های Qualcomm در تمامی مدل‌های جدید خود استفاده می‌کند اگرچه این احتمال وجود دارد که برخی از گوشی ها با چیپ ست‌های اگزینوس سامسونگ به بازار عرضه شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.