به‌روزرسانی سوم دوربین گلکسی S24 اولترا منتشر شد

سامسونگ سومین به‌روزرسانی بزرگ دوربین گلکسی S24 اولترا را منتشر کرد. تمرکز این به‌روزرسانی روی بهبود عملکرد تله‌فوتو و تراز سفیدی است.

به‌گزارش تک‌ناک، یکی از افشاگران خوش‌نام دنیای فناوری، Ice Universe، جزئیات جدیدی از به‌روزرسانی نرم‌افزاری دوربین گلکسی S24 اولترا فاش کرده است که به‌طور خاص برای بهبود قابلیت‌های دوربین گلکسی S24 اولترا طراحی شده است. این به‌روزرسانی سومین به‌روزرسانی بزرگ با تمرکز بر دوربین برای این دستگاه محسوب می‌شود و هدفش رفع مشکلات باقی‌مانده پس از بهینه‌سازی‌های قبلی است.

به‌نظر می‌رسد تمرکز اصلی این به‌روزرسانی روی بهبود عملکرد لنز تله‌فوتو است. گزارش‌هایی از کاربران درباره کیفیت تصویر تله‌فوتو دریافت و این به‌روزرسانی برای رفع این مشکلات در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از اهداف این به‌روزرسانی دقت تراز سفیدی برای بهبود بیشتر، به‌خصوص با تأکید بر کاهش بروز هاله‌های قرمز غیرطبیعی در عکس‌های ثبت‌شده است.

درحالی‌که تاریخ انتشار دقیق این به‌روزرسانی مشخص نیست، سم‌موبایل حدس می‌زند که این به‌روزرسانی احتمالاً بین اردیبهشت و خرداد 1403 منتشر شود. شایان ذکر است که به‌روزرسانی مهم قبلی دوربین برای S24 اولترا، فقدان ثبات در تراز سفیدی و نوردهی را برطرف کرد. سامسونگ بهبودهایی نیز در عکاسی با نور کم و دقت رنگ در برنامه Expert RAW اعمال کرد.

با نگاهی به آینده، این احتمال وجود دارد که به‌روزرسانی آتی از حالت عکاسی جدیدی به نام AstroPortrait پشتیبانی کند. بااین‌حال، این ویژگی در‌حال‌حاضر تأیید نشده است. بهبود مستمر دوربین گلکسی S24 اولترا ازطریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، تعهد سامسونگ به ارائه بهترین تجربه عکاسی موبایلی برای کاربران را نشان می‌دهد.

با توجه به بازخورد کاربران و اجرای بهبودهای هدفمند، سامسونگ اطمینان می‌دهد که گلکسی S24 اولترا همچنان در بازار همیشه در حال تحول دوربین گوشی‌های هوشمند، رقیبی قدرتمند باقی می‌ماند. این رویکرد تکرارشونده به سامسونگ اجازه می‌دهد تا عملکرد دوربین را بدون نیاز به ارتقای سخت‌افزار بهینه کند و در‌نهایت به کاربران امکان می‌دهد تا بدون نیاز به خرید دستگاه جدید، از قابلیت‌های بهبود‌یافته بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.