رونمایی تصویر رسمی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶

رونمایی تصویر رسمی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶

تصویری از طراحی ظاهری گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 در وب‌سایت سامسونگ منتشر شده است که گمانه‌زنی‌های قبلی درباره این گوشی‌ها را تأیید می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، در‌حالی‌که سامسونگ خود را برای برگزاری رویداد گلکسی آنپکد (Galaxy Unpacked) در ۱۰ جولای (۲۰ تیر) آماده می‌کند، بیشترین توجه‌ها به گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 معطوف شده است.

گمانه‌زنی‌های زیادی درباره‌ی این گوشی‌های تاشو جدید وجود دارد. گزارش‌ها حاکی از نبود تغییرات عمده در طراحی نسل ششم این گوشی‌های تاشو درمقایسه‌با نسل قبلی است.

در هفته‌های گذشته، تصاویری از طراحی احتمالی سری فولد منتشر شده است. حالا تصویری که در وب‌سایت سامسونگ به‌طور رسمی منتشر شده است، اطلاعات بیشتری درباره‌ی طراحی ظاهری گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 ارائه می‌دهد.

تصویر تبلیغاتی رسمی گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 در وب‌سایت سامسونگ در قزاقستان به‌نمایش درآمد؛ اما بعداً حذف شد. تصویر مذکور طراحی ظاهری این گوشی‌های تاشو را به‌نمایش گذاشت.

پرچم‌داران قبلی گلکسی مانند گلکسی زد فولد 5 ظاهری خمیده و لبه‌های گرد داشتند. بااین‌حال سامسونگ با استفاده از لبه‌های تیزتر در این محصولات، قصد دارد تغییرات تدریجی در طراحی را با انتخاب ظاهر جعبه‌ای‌شکل عملی کند. در رندرهای فاش‌شده‌ی قبلی، به این تغییر جدید در گلکسی زد فولد ۶ اشاره شده است.

همان‌طور‌که در تصویر نشان داده شده است، گلکسی زد فولد 6 ممکن است حلقه‌های دوربین بزرگ‌تری داشته باشد. درمقابل، انتظار می‌رود که گلکسی زد فلیپ 6 همان طراحی نسل قبلی خود را حفظ کند. پنل پشتی زد فولد ۶ تاشو میزبان سه حسگر دوربین مجزا با حلقه‌های نسبتاً بزرگ و لبه‌های برجسته‌ی کوچک است.

ازآنجاکه تصویر لورفته‌ از گلکسی زد فلیپ 6 فقط بخش پشتی آن را نشان می‌دهد، تنها می‌توانیم لولا و پنل ثانویه را به‌طور واضح از پشت تشخیص دهیم. به‌نظر نمی‌رسد این گوشی تاشو تغییر چندانی درمقایسه‌با گلکسی زد فلیپ ۵ تجربه کرده باشد.

بسیاری از کاربران از ارتقاهای جزئی سامسونگ در طراحی گوشی‌هایش ابراز نارضایتی کرده‌اند و پیشنهاد می‌کنند که ظاهر کلاسیک کتابی نباید تغییر می‌کرد؛ در‌حالی‌که برخی دیگر ظاهر لبه‌دار را می‌پسندند. به‌جز تغییرات جزئی، طراحی این گوشی‌های تاشو جدید تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارد.

انتظار می‌رود گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ و باتری پرظرفیت‌تر استفاده کنند. با نزدیک‌شدن به مراسم گلکسی آنپکد، به‌احتمال فراوان سامسونگ اطلاعات بیشتری از این گوشی‌های تاشو ارائه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram