گلکسی زد فولد ۶ سامسونگ تأییدیه FCC را دریافت کرد

گلکسی زد فولد ۶ سامسونگ تأییدیه FCC را دریافت کرد

با فهرست‌شدن گلکسی زد فولد 6 سامسونگ در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند تاشو فاش شد.

به‌گزارش تک‌ناک، به‌نظر می‌رسد که گلکسی زد فولد 6 سامسونگ کم‌و‌بیش شبیه به نسل فعلی، یعنی گلکسی زد فولد 5 باشد. گفته می‌شود گلکسی زد فولد 6 از همان باتری و مشخصات دوربین گلکسی زد فولد 5 برخوردار خواهد بود. انتظار می‌رود گلکسی زد فولد 6 صفحه‌نمایش ثانویه‌ی بزرگ‌تر و کاربردی‌تری داشته باشد؛ زیرا صفحه‌نمایش بیرونی باریک گلکسی زد فولد 5 باعث می‌شود کل رابط کاربری (UI) فشرده به نظر برسد.

به‌نقل از نئووین، گلکسی زد فولد 6 با حاشیه‌های متقارن در صفحه‌نمایش اصلی و قاب پشتی شبیه به گلکسی S24 اولترا عرضه خواهد شد. حالا پیش از عرضه، این گوشی تاشو تأییدیه‌ی کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) را دریافت کرده است.

در FCC این دستگاه با شماره مدل SM-F956U دیده شد. این تأییدیه نشان می‌دهد که گلکسی زد فولد 6 با گزینه‌های اتصالی از‌جمله 5G، اتصال Wi-Fi دو‌بانده، بلوتوث، NFC و WPT و UWB روانه‌ی بازار خواهد شد.

این تأییدیه طراحی گلکسی زد فولد 6 را نیز به ما نشان می‌دهد که شبیه به گلکسی زد فولد 5 است؛ البته با صفحه‌نمایش اصلی بزرگ‌تر که از وسط تا می‌شود. همچنین، این گوشی از شارژ بی‌سیم و شبکه‌ی 5G پشتیبانی می‌کند که انتظاری بجا از این دستگاه پریمیوم است.

افزون‌براین، آداپتور شارژ گلکسی زد فولد 6 با شماره مدل EP-TA800 و شارژر بی‌سیم با شماره مدل EP-P5400 فهرست شده است. گلکسی زد فولد 6 برای شارژ از درگاه USB-C استفاده خواهد کرد.

سایر گزینه‌های اتصال این گوشی وای‌فای 5.8 گیگاهرتز است که از حداکثر سرعت 1300 مگابیت‌بر‌ثانیه پشتیبانی می‌کند. این امر سرعت بیشتر در مناطقی با پوشش‌دهی کمتر را تضمین می‌کند. وای‌فای 5.8 گیگاهرتز همچنین برای بازی و استریم فایل، مطلوب‌ترین فرکانس شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram