شرکت اسکاف کنترلر Nomad را برای گوشی‌های آیفون رونمایی کرد

شرکت اسکاف کنترلر Nomad را برای گوشی‌های آیفون رونمایی کرد

شرکت اسکاف (Scuf) کنترلر جدید خود به نام Nomad را با قابلیت‌های جذاب و قیمت مقرون‌به‌صرفه برای گوشی‌های آیفون معرفی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، برند اسکاف (Scuf) زیرمجموعه‌ی کورسیر (Corsair) است که همیشه کنترلرهای جذاب و باکیفیتی و خوش‌قیمتی برای ورزش‌های الکترونیکی توسعه می‌دهد. این شرکت به‌تازگی کنترلر جدید خود به نام Nomad را رونمایی کرده است. کنترلر جدید Scuf ویژه‌ی گوشی‌های آیفون‌ است و به کنترلرهای Backbone یا ریزر Kishi شباهت دارد.

Nomad با ارگونومی مناسب و خاصی طراحی شده است. در پشت این کنترلر، پدالی قابل‌تنظیم از جنس لاستیک تعبیه شده است. در این بخش، کنترلر یادشده شباهت‌هایی نیز به کنترلر Backbone One دارد؛ هرچند Nomad با قاب گوشی‌ها سازگاری بیشتری دارد. کنترلر شرکت اسکاف برای اتصال به گوشی نیازی ندارد تا از اتصال سیمی استفاده کند و کنترلری بلوتوثی محسوب می‌شود.

ورج می‌نویسد که کنترلر Nomad با بازی‌های موبایلی نظیر Call of Duty: Warzone Mobile و سرویس‌های استریم ابری مانند PlayStation Remote Play سازگاری دارد. اپلیکیشن اختصاصی Scuf برای این کنترلر به کاربران کمک می‌کند تا از گیم پلی بازی ویدئو ضبط کنند و آن را به‌اشتراک‌ بگذارند.

کنترلر نومَد از دستگیر‌های کانتور و D-pad شبیه Xbox برخوردار است که نظر گیمرها را جلب می‌کند. این مدل در اتصال بلوتوثی درمقایسه‌با کنترلر Backbone تأخیر بیشتری از خود نشان می‌دهد. شرکت Scuf وعده داده است که کنترلر جدیدش ۱۶ ساعت شارژدهی می‌کند؛ بنابراین، گیمرهای موبایل می‌توانند مدت‌زمان طولانی از نومَد استفاده کنند.

همان‌طور‌که گفتیم، Scuf همیشه کنترلرهای باکیفیت و کارآمدی عرضه می‌کند که در عین طراحی جذاب، کیفیت رضایت‌بخشی دارند و چندان گران‌قیمت نیستند. محصول جدید باتوجه‌به ویژگی‌هایش، تنها 99 دلار قیمت دارد و به‌زودی راهی بازار آمریکای‌شمالی خواهد شد. مشخص نیست کورسیر و اسکاف چه زمانی کنترلر Nomad خود را در بازارهای دیگر عرضه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram