شرکت استارداک DesktopGPT را معرفی کرد

استارداک محصول جدیدی به نام DesktopGPT را رونمایی کرد. این شرکت بیشتر به‌دلیل نرم‌افزارهای دسکتاپ ویندوز مانند Object Desktop و Fences شناخته می‌شود.

به‌گزارش تک‌ناک، استارداک با معرفی اپلیکیشن دسکتاپ جدید DesktopGPT قدرت هوش مصنوعی را در دستان شما قرار می‌دهد. DesktopGPT برنامه‌ای انحصاری برای Object Desktop است که با دراختیار گذاشتن جدیدترین مدل‌های هوش مصنوعی به‌همراه قابلیت تعامل سریع و دسترسی به قالب‌های از‌پیش‌آماده‌شده برای سیستم‌عامل‌های ویندوز ۱۰ و ۱۱، این فناوری را به کامپیوترهای دسکتاپ می‌آورد.

نئووین می‌نویسد که استارداک با DesktopGPT قدرت هوش مصنوعی را با ویژگی‌هایی منحصر‌به‌فرد به دسکتاپ‌ها می‌آورد که تجربه تعامل با مدل‌های زبان بزرگ (LLM) مختلف را از‌طریق اولویت‌دادن به صفحه‌کلید آسان می‌کند. با دسترسی به GPT-3.5 Turbo و GPT-4 و GPT-4 Turbo، کاربران می‌توانند به‌راحتی بین این مدل‌ها جابه‌جا شوند و ابزار مناسب کار خود را پیدا کنند.

سه حالت مختلف DesktopGPT به‌ترتیب عبارت‌اند از: پنل قالب باز و پنل پاسخ باز و پنل ویرایشگر پاسخ باز. یکی از ویژگی‌های اصلی DesktopGPT قالب‌های قدرتمندی است که تعامل کاربران مبتدی و حرفه‌ای با مدل‌های زبان بزرگ مختلف را آسان می‌کند. فرقی نمی‌کند بخواهید متنی را به چند زبان ترجمه کنید یا نامه‌ درخواست کار یا موضوع ایمیل بنویسید، DesktopGPT بر تعاملات سریع برای بهبود روند کاری شما تمرکز دارد.

برد سمز، مدیر‌کل نرم‌افزار استارداک می‌گوید:

DesktopGPT تکامل ابزاری است که در استارداک برای افزایش اثربخشی تعاملات هوش مصنوعی خود از آن استفاده می‌کردیم. هسته‌ اصلی DesktopGPT قالب‌هایی هستند که راهی قدرتمند برای ساده‌سازی کارهای تکراری به‌شمار می‌روند.

DesktopGPT مکمل بی‌نظیری برای Object Desktop به‌شمار می‌رود که به‌دلیل برنامه‌های کاربردی مربوط به بهره‌وری و شخصی‌سازی شناخته شده است. با این اپلیکیشن دسکتاپ جدید بار‌دیگر با گنجاندن برنامه‌‌ای جدید بدون هزینه‌ اضافی، ارزش مجموعه‌ ابزارهای بهینه‌سازی دسکتاپ خود را افزایش می‌دهیم.

درادامه، به برخی از ویژگی‌های مهم این برنامه اشاره می‌کنیم:

  • DesktopGPT جدیدترین مدل‌ها، ازجمله GPT-4 Turbo را مستقیماً به دسکتاپ می‌آورد.
  • رابط کاربری مبتنی‌بر صفحه‌کلید بدین‌معنی است که هرگز مجبور نیستید دست خود را از روی صفحه‌کلید بردارید.
  • قالب‌ها دریافت پاسخ‌های از‌پیش‌آماده‌شده برای کارهای رایج را آسان می‌کنند.
  • کاربران می‌توانند قالب‌های خود را برای ساده‌سازی کارهای تکراری ایجاد کنند.
  • اصلاح‌کننده‌های پاسخ با اصلاح‌کننده‌های از‌پیش‌ساخته‌‌شده، تغییر آسان پاسخ‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند.
  • تمام مشتریان Object Desktop به‌رایگان 75 هزار توکن دریافت می‌کنند.

در‌حال‌حاضر، DesktopGPT به‌صورت انحصاری و رایگان در‌اختیار کاربران Object Desktop قرار دارد. ناگفته نماند که استارداک فعلاً برنامه‌ای برای انتشار DesktopGPT به‌صورت جداگانه از Object Desktop ندارد. برنامه‌های موجود در Object Desktop عبارت‌اند از: Fences ،‌Start11 ،Groupy ،SoundPackager ،DeskScapes و Multiplicity.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.