هوش مصنوعی بینگ اکنون در صفحه کلید گوشی شما است

مایکروسافت اعلام کرده است که چت ربات هوش مصنوعی بینگ را در کیبورد محبوب SwiftKey برای اندروید ادغام کرده است.

مایکروسافت اعلام کرده است که چت ربات هوش مصنوعی بینگ را در کیبورد محبوب SwiftKey برای اندروید ادغام کرده است.

به گزارش تکناک، این ویژگی روز چهارشنبه عرضه شد و برای کاربران SwiftKey بتا در دسترس است. این ادغام به کاربران اجازه می دهد تا با ضربه زدن روی یک دکمه در هر برنامه، به سرعت به چت ربات بینگ مایکروسافت دسترسی پیدا کنند.

ادغام چت ربات بینگ مایکروسافت در SwiftKey شامل دو حالت است: حالت چت و حالت تن (tone). حالت چت دسترسی به ربات چت را ارائه می دهد، در حالی که حالت تن هر متنی را در صفحه کلید بازنویسی می کند. اگر کاربران مایل به نصب و استفاده از SwiftKey در همه جا باشند، این ادغام جدید، اپلیکیشن موبایل بینگ را اضافی می کند.

کاربران باید نسخه بتا SwiftKey را دانلود کنند. نسخه بتا در فروشگاه Google Play موجود است. ادغام جدید بینگ چت از طریق این نسخه قابل دسترسی است. پدرام رضایی، مدیر ارشد فناوری موبایل و تجارت مایکروسافت، در توییتر تأیید کرد که این ویژگی به آرامی در حال عرضه است، اما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کاربران SwiftKey در iOS چه زمانی می‌توانند آن را امتحان کنند، وجود ندارد.

digikala

مایکروسافت پشتیبانی از SwiftKey را در iOS سال گذشته متوقف کرد، اما به سرعت این برنامه را به اپ استور بازگرداند. رضایی گفت درست زمانی که مایکروسافت در حال آماده شدن برای راه اندازی نسخه ای از بینگ (Microsoft Bing : web search engine from Microsoft) با هوش مصنوعی بود این شرکت سرمایه گذاری هنگفتی روی صفحه کلید کرده است.

نسخه iOS SwiftKey فاقد به روز رسانی منظم است. تمرکز مایکروسافت بر هوش مصنوعی ممکن است منجر به ادغام بینگ در صفحه کلید آیفون شود. انتظار می رود این ادغام به زودی اتفاق بیفتد. مایکروسافت همچنین ممکن است با تعدادی از صفحه کلیدهای مجهز به هوش مصنوعی در iOS که شامل ادغام ChatGPT هستند، رقابت کند.

مایکروسافت در ابتدا SwiftKey را در سال 2016 پس از افزایش محبوبیت صفحه کلید شخص ثالث در اندروید و iOS خریداری کرد. SwiftKey به لطف ویژگی های ردیابی، تصحیح خودکار و پشتیبانی از تم، یکی از بهترین کیبوردهای اندروید است.

به طور کلی، ادغام چت ربات هوش مصنوعی بینگ با صفحه کلید SwiftKey یک توسعه خوشایند برای کاربران اندروید است. این ادغام دسترسی به چت بات مایکروسافت را بدون نیاز به جابجایی به یک برنامه جداگانه آسان تر می کند. با این حال، کاربران iOS باید منتظر بمانند تا این ویژگی در دستگاه هایشان در دسترس قرار گیرد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.