تلگرام ویژگی Business Profile را برای همه کاربران منتشر کرد

Business Profile

تلگرام علاوه‌بر اعلام برنامه‌ تقسیم درآمد برای صاحبان کانال‌ها، ویژگی Business Profile را دردسترس همه کاربران قرار داد.

به‌گزارش تک‌ناک، حالا همه کاربران تلگرام می‌توانند حساب تلگرام معمولی را به Business Profile تبدیل کنند. همچنین، کاربران می‌توانند به ویژگی‌های شخصی‌سازی‌شده برای کسب‌وکار، مانند ساعت کاری، پاسخ‌های سریع، صفحات شروع سفارشی و پیام‌های خودکار دسترسی داشته باشند.

بسیاری از کسب‌وکارها ازطریق ربات‌ها و مینی‌اپلیکیشن‌ها برای نیازهای خود از تلگرام استفاده می‌کنند. با‌این‌حال، این ویژگی‌ها به دانش بیشتری درباره نحوه کار تلگرام نیاز دارند. با تلگرام تجاری هر کاربری می‌تواند بدون کدنویسی، حساب تجاری ایجاد کند.

digikala

ویژگی‌های Business Profile تلگرام ازاین‌قرارند:

  • ساعت کاری و موقعیت مکانی: بازدیدکنندگان می‌توانند سریع و آسان ساعت کاری کسب‌وکارتان را ببینند و از باز یا بسته بودن آن مطلع شوند. علاوه‌بر‌این، این پیام‌رسان حالا می‌تواند کسب‌وکار شما را روی نقشه نمایش دهد.
  • صفحه‌ شروع: پروفایل کسب‌وکار خود را می‌توانید برای نمایش متن و استیکر خاصی در زمان شروع گفت‌وگو با بازدیدکنندگان شخصی‌سازی کنید تا آن‌ها را از محصولات، خدمات، جوایز و… خود به‌طور خلاصه آگاه کنید.
  • پیام خوشامدگویی: با پیامی حاوی خوشامدگویی، سؤالات متداول و…، از بازدیدکنندگان خود استقبال کنید.
  • پیام‌های غیبت: پیام‌های غیبت تنظیم کنید تا به مشتریانتان اطلاع دهید که کسب‌وکار شما خارج از ساعات کاری است.
  • پاسخ‌های سریع: تلگرام تجاری به شما امکان می‌دهد تا قالب‌هایی از پاسخ‌های پرکاربرد ایجاد کنید و سرعت کار را افزایش دهید. همچنین، متن را می‌توانید قالب‌بندی و لینک، استیکر، رسانه و فایل اضافه کنید.
  • برچسب‌ها: کاربران تلگرام تجاری و پریمیوم می‌توانند بر‌اساس پوشه‌های چت، برچسب‌های چت رنگی اضافه کنند.
  • لینک به چت‌ها: لینک‌هایی در چت‌ها می‌توان ایجاد کرد تا بلافاصله گفت‌وگویی را با کسب‌وکار شما آغاز کنند و پیام پیشنهادی را برای بازدیدکننده نمایش دهند.
  • ربات‌های کسب‌وکار: صاحبان کسب‌وکار می‌توانند دستیارهای هوش مصنوعی و ربات‌ها را برای پاسخ به پیام‌ها به‌جای خودشان ادغام کنند.

تلگرام می‌گوید که ویژگی‌های بیشتری برای صاحبان کسب‌وکار در به‌روزرسانی‌های آینده دردسترس خواهد بود. طبق ادعای توسعه‌دهندگان، همه‌ ویژگی‌های تلگرام تجاری در‌حال‌حاضر برای مشترکان رایگان در‌دسترس هستند. به‌احتمال زیاد، به‌روزرسانی‌های آینده قابلیت‌های تجاری انحصاری را برای مشترکان تلگرام پریمیوم به‌‌ارمغان خواهد آورد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.