روند عرضه تتر در بستر بلاکچین TON سرعت گرفته است

روند عرضه تتر در بستر بلاکچین TON سرعت گرفته است

بنیاد تتر اعلام کرده است که روند عرضه‌ی استیبل کوین تتر در بستر بلاکچین رسمی پیام‌رسان تلگرام یا تون (TON) پرسرعت‌تر از همیشه در جریان است.

به‌گزارش تک‌ناک، داده‌های برگفته از پایگاه‌‌های مرجع نشان می‌دهند که بنیاد تتر، ناشر استیبل کوین تتر، دست‌کم ۵۸۰ میلیون دلار از این رمزارز را در بستر بلاکچین تون عرضه کرده است. این رخداد در حالی اتفاق می‌افتد که تنها دو ماه از شروع عرضه‌ی تتر در بستر تون می‌گذرد.

کریپتواسلیت می‌نویسد که بنیان‌گذاران بلاکچین تون گفته‌اند که شتاب‌گرفتن روند پذیرش تتر چند دلیل دارد. برای نمونه، پردازش و نهایی‌سازی تراکنش‌ها در بستر تون به‌سادگی انجام می‌گیرد. در بخشی از اظهارت این افراد آمده است:

نقل‌وانتقال تتر به هر فردی در سرتاسر جهان در بستر بلاکچین تون، به‌سادگی ارسال و مانند دریافت پیام متنی است. چه رخدادی ممکن است از این هیجان‌انگیزتر باشد؟

برخی از تحلیلگران بازار گفته‌اند که افزایش عرضه‌ی تتر در بستر تون می‌تواند ناشی از علاقه‌ی روزافزون فعالان اقتصادی به سرمایه‌گذاری در بلاکچین بومی تلگرام باشد. گفتنی است که در ماه گذشته، بلاکچین تون توانست ازنظر تعداد آدرس‌های فعال روزانه، بسیاری از شبکه‌های بلاکچینی پرآوازه را پشت‌سر بگذارد.

ناگفته نماند که صرافی بایننس نیز پشتیبانی از ارسال و دریافت تتر در بستر بلاکچین تون را به خدماتش اضافه کرده است. این اقدام می‌تواند دسترسی فعالان بازار رمزارز را به استیبل کوین تتر در شبکه‌های متنوع بلاکچینی افزایش دهد.

این نوشته در رمز ارز ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram