اطلاعات جدیدی از گوشی گوگل پیکسل 8a منتشر شد

اطلاعات جدیدی از گوشی پیکسل 8a گوگل منتشر شد.بر این اساس این گوشی احتمالا به تراشه Tensor G3 و هشت گیگابایت رم و صفحه‌نمایش ۶/۱ اینچی اولد با نرخ نوسازی 120 هرتز مجهز خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، بعد از دریافت گواهینامه FCC، چندین مدل احتمالی از گوشی پیکسل 8a گوگل در وب‌سایت صدور گواهینامه بلوتوث SIG مشاهده شد که نشان‌دهنده پشتیبانی از نسخه بلوتوث برای این میان‌رده آینده است.

طبق افشاگری‌ها، به‌نظر می‌رسد که گوگل پیکسل 8a قرار است از تراشه Tensor G3 و هشت گیگابایت رم و صفحه‌نمایش ۶/۱ اینچی اولد با نرخ نوسازی 120 هرتز و حداکثر روشنایی 1400 نیت بهره ببرد. این گوشی ظاهری شبیه به پیکسل 8 خواهد داشت و از پیکسل 7a گران‌قیمت‌تر خواهد بود.

گوگل ممکن است به‌طور ناخواسته در تبلیغ برای Fi Wireless رندر پیکسل 8a را نشان داده باشد و کاربری در یوتیوب با نام Frutejuise این گوشی را دیده است. دلیل اینکه این گوشی به‌عنوان پیکسل 8a شناخته می‌شود، این است که تبلیغ یادشده ماکتی با دوربین دوگانه را نشان می‌دهد. این دقیقاً همان چیزی است که گفته می‌شود پیکسل 8a از آن بهره می‌برد.

از همه مهم‌تر، گوشی موجود در تبلیغ حفره میکروفون را در همان جای همیشگی پیکسل 8 ندارد. در پیکسل 8، میکروفون بین دوربین‌ها و چراغ LED قرار گرفته است. براساس شایعه‌ها، گوشی موجود در تبلیغ که به‌عنوان پیکسل 8a شناخته می‌شود، به رنگ‌های آبی و سفید خاموش به‌نمایش گذاشته شده است. علاوه‌بر‌این، گوشی یادشده فریمی مات دارد که مطمئناً شبیه پیکسل 8 پرو به‌نظر نمی‌رسد.

اگر این موضوع صحت داشته باشد، گوگل ممکن است زودتر از آنچه انتظار داشت، پیکسل 8a را معرفی کند. بااین‌حال، هرآنچه غیررسمی است، همیشه باید با دیده تردید به آن نگریست. همچنین، این احتمال وجود دارد که گوشی نمایش‌داده‌شده در تبلیغ Fi Wireless اصلاً پیکسل 8a نباشد و فقط رندری تصادفی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.