افزایش قیمت میم کوین‌ ها در گیرودار افت بهای بیت کوین

افزایش قیمت میم کوین‌ ها در گیرودار افت بهای بیت کوین

قیمت میم کوین‌های برتر بازار در شبانه‌روز گذشته با رشدی دست‌کم ۸ تا ۲۵ درصدی همراه شده و بخشی از افت بهای ناشی از سقوط بیت کوین را جبران کرده است.

به‌گزارش تک‌ناک، این روزها به‌رغم به‌راه‌افتادن حمام خون در بازار رمزارزها و سایه‌افکندن بدبینی بر فعالان این حوزه، قیمت میم کوین‌ها با رشد مواجه شده و این رمزارزها توانسته‌اند با یکه‌تازی در کانون توجه ناظران قرار بگیرند. برخی از این کوین‌ها حتی موفق شده‌اند رشدهای عجیب‌وغریبی در محدوده ۵۰ تا ۶۰ درصدی را تجربه کنند.

ازجمله میم کوین‌هایی که این روزها در کانون توجه فعالان بازار قرار گرفته‌اند، می‌توان به BRETT و WIF اشاره کرد که رالی صعودی چشمگیری را تجربه کردند. گفتنی است که رمزارز BRETT بزرگ‌ترین میم کوین فعال در شبکه‌ی بیس (BASE) است که در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی دست‌کم ۲۵ درصدی مواجه شده است. از قرار معلوم این میم کوین سریع‌ترین رشد را در شبانه‌روز گذشته تجربه کرده است.

به‌نوشته‌ی یوتودی، داگ‌ویف‌هت با نماد WIF دیگر میم کوینی است که رشدی ۱۹/۷ درصدی را در شبانه‌روز گذشته شاهد بوده است. این میم کوین در بستر سولانا راه‌اندازی شده است و ارزش بازار آن به رقم حیرت‌انگیز ۲ میلیارد دلار می‌رسد. پپه با نماد PEPE نیز رشدی مشابه با WIF را تجربه کرده و ارزش بازار خود را به محدوده‌ای فراتر از ۵/۲ میلیارد دلار رسانده است.

از میان دیگر میم کوین‌ها، بنک با نماد BONK در شبانه‌روز گذشته بیش از ۱۶ درصد رشد کرده است. فلوکی با نماد FLOKI نیز موفق شده جهشی ۱۲/۷ درصدی را پشت‌سر بگذارد. دوج کوین و شیبا اینو نیز که عنوان بزرگ‌ترین میم کوین‌ها را یدک می‌کشند، هریک دست‌کم ۸ درصد در ۲۴ ساعت گذشته رشد کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram