حالت تماشای جدید ویدیوها در برنامه TV Plus سامسونگ

سامسونگ یک تجربه ویدیوی عمودی جدید را مشابه TikTok برای اپلیکیشن موبایل TV Plus سامسونگ در بریتانیا ارائه کرده است.

به گزارش تکناک، این ویژگی برای کاربران TV Plus امکان جابجایی بین ویدیوهای کوتاه مورد علاقه خود را فراهم می‌کند. شرکت، این تجربه را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کرده‌است.

به گفته  سامسونگ، تعداد کاربران اپلیکیشن رایگان موبایل TV Plus سامسونگ در سال گذشته بیش از دو برابر شده است. گاس گریمالدی، رئیس بخش محصولات سامسونگ اروپا، گفت: به‌روزرسانی جدید با تمرکز بر تجربه‌های ویدیویی عمودی امکان « تماشا محتوای انحصاری به روشی سازگارتر با موبایل هنگام جابجایی» را برای کاربران دستگاه‌های گلکسی فراهم می‌کند.

ارائه محتوای انحصاری بیشتر در تابستان امسال

digikala

نسخه جدید TV Plus سامسونگ شامل حالت ویدیو عمودی در ماه می و ژوئن منتشر می‌شود و ممکن است در ابتدا به طور انحصاری در بریتانیا در دسترس باشد، همچنین احتمال ارائه دسترسی به آن در سایر کشورهای اروپایی دارای کاربر TV Plus از طریق Play Store یا Galaxy Store توسط سامسونگ وجود دارد. زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

در حال حاضر، برنامه تلفن همراه TV Plus دسترسی فوری به بیش از 100 کانال رایگان را ارائه می دهد. کاربران می توانند بدون پرداخت، عضویت یا ثبت نام به این محتوا دسترسی داشته باشند.

جدا از ارائه ویژگی جدید حالت ویدیو عمودی، سامسونگ محتوای انحصاری بیشتری را نیز به پلتفرم می آورد. از ماه ژوئن، این برنامه به طور انحصاری فصل جدیدی از America’s Got Talent، آخرین فصل American Idol (از 25 می) و موارد دیگر را به نمایش می گذارد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.