نخستین تریلر بازی Assassin’s Creed: Shadows به نمایش درآمد

شرکت یوبی‌سافت در اقدامی غیرمنتظره، اولین تریلر جدیدترین نسخه سری محبوب Assassin’s Creed با عنوان Assassin’s Creed: Shadows را به‌نمایش گذاشت.

به‌گزارش تک‌ناک، بازی Assassin’s Creed: Shadows قرار است در ۱۵ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۵ آبان ۱۴۰۳) برای کنسول‌های  ایکس‌باکس سری X و S و پلی‌استیشن 5 و کامیپوترهای شخصی ویندوز و مک‌های اپل منتشر شود.

گیزموچاینا می‌نویسد که حساب کاربری رسمی یوبی‌سافت در شبکه اجتماعی چینی ویبو تریلر معرفی جهانی بازی را نشان داده است که به ماجراجویی تاریخی حماسی در ژاپن اشاره می‌کند.

گیمرها کنترل دو شخصیت کاملاً متفاوت را برعهده خواهند گرفت: یکی شخصیت زن نینجا و دیگری شخصیت مرد جنگجو. این دو نفر برای رسیدن به سرنوشتی مشترک با‌هم متحد می‌شوند. این بازی ترکیبی از اکشن و مخفی‌کاری را وعده و به گیمرها اجازه می‌دهد تا سبک‌های مبارزه‌ی مختلف را بیاموزند و مخفیگاه نینجای خود را شخصی‌سازی کنند و مسیر تاریخ را تغییر دهند.

یوبی‌سافت دنیای گسترده‌ای را برای این بازی در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند انتظار مناظر متنوعی را داشته باشند که با تغییر فصل‌ها متحول می‌شوند؛ از شهرهای بندری پرجنب‌و‌جوش و معابد آرام گرفته تا شهرهای قلعه‌ای وسیع و مناطق روستایی با مناظر چشم‌نواز.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازی از موتور ارتقایافته‌ Anvil Pipeline استفاده می‌کند که انیمیشن‌ها و سیستم پارکور و جلوه‌های آب‌وهوای پویا را بهبود می‌بخشد. همچنین، شایعاتی وجود دارد که این موتور از ویژگی‌های بصری پیشرفته مانند رهگیری پرتو (Ray Tracing) و نورپردازی جهانی (Global Illumination) پشتیبانی می‌کند.

علاوه‌بر مخفی‌کاری و مبارزه، Assassin’s Creed: Shadows اِلِمان‌های ساخت پایگاه را نیز ارائه می‌دهد. بازیکنان می‌توانند مخفیگاه‌های خود را بسازند که شامل زرادخانه‌هایی برای نگه‌داری سلاح و دوجوهایی برای ارتقای مهارت‌های مبارزه و سایر سازه‌های کاربردی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.