بسته الحاقی بازی Warhammer 40,000: Boltgun منتشر شد

بسته الحاقی بازی Warhammer 40,000: Boltgun منتشر شد

بسته‌ی الحاقی Forges of Corruption برای بازی Warhammer 40,000: Boltgun منتشر شد. این بسته‌ی الحاقی حاوی دشمنان و سلاح‌های جدید است.

به‌گزارش تک‌ناک، استودیو Auroch Digital و شرکت Focus Entertainment به‌تازگی بسته‌ی الحاقی جدیدی با عنوان Forges of Corruption را برای بازی استراتژیک Warhammer 40,000: Boltgun منتشر کردند.

این بسته قرار است در 18 ژوئن (29 خرداد) دردسترس پلتفرم‌های کامپیوتر شخصی، PS5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X و ایکس باکس سری S قرار گیرد.

gamingbolt می‌نویسد همان‌طور‌که از نام این بسته‌ی الحاقی پیدا است، دشمنان جدیدی از‌جمله ترمیناتورها در آن به بازی اضافه خواهند شد. همچنین، در این بسته‌ی الحاقی دو اسلحه‌ی جدید تعبیه شده است که به‌ نام‌های Multi-Melta و Missile Launcher شناخته می‌شوند.

بازی Warhammer 40,000: Boltgun

Warhammer 40,000: Boltgun عنوان شوتر اول‌شخصی است که می 2023 منتشر شد. این عنوان افراد را در نقش Malum Caedo قرار می‌دهد که در مأموریتی در دنیای Graia باید دشمنان را نابود کنند. در‌حقیقت، گیمرها باید با نیروهای Chaos مقابله کنند و نباید اجازه دهند تا در دنیای Graia در تسخیر شیاطین و فرقه‌های تاریکی قرار گیرند.

هم‌اکنون بازی Warhammer 40,000: Boltgun را می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین تهیه کنید. این عنوان گیم‌پلی سرگرم‌کننده و تماشایی دارد که شما را در دنیایی شوتر اول‌شخص غرق می‌‌کند. با تجربه Warhammer 40,000: Boltgun نقش تفنگداری فضایی را ایفا و گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

شرکت Focus Entertainment این اثر را برای پلتفرم‌های مختلفی منتشر کرده است تا بازیکنان روی هر پلتفرمی بتوانند آن را تجربه کنند. انتظار داریم استودیو Auroch Digital در آینده بسته‌های الحاقی بیشتری هم منتشر کند و در‌اختیار بازیکنان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram