تصاویر ویندوز 11 24H2 LTSC قبل از انتشار رسمی لو رفت

تصاویر ویندوز 11 24H2 LTSC پیش از انتشار رسمی به بیرون درز کرده است. این تصاویر اطلاعات جدیدی از به‌روزرسانی بعدی کانال LTSC ویندوز 11 ارائه می‌دهند.

به‌گزارش تک‌ناک، اولین تصویر از ویندوز 11 LTSC در فضای مجازی منتشر شد. شخصی تصاویری از نسخه بعدی ویندوز ۱۱ با شماره ساخت 26100.1 را منتشر کرده است که به هر کسی اجازه می‌دهد تا پیش از معرفی و انتشار رسمی، این سیستم‌عامل را امتحان کند.

نئووین می‌نویسد که LTSC مخفف Long-Term Servicing Channel (کانال سرویس‌دهی بلندمدت) است. ویندوز 11 هنوز اولین نسخه LTSC خود را دریافت نکرده است، نسخه‌ای که به‌جای دو سال پشتیبانی فعال در نسخه‌های مصرفی، پنج سال پشتیبانی فعال دریافت خواهد کرد.

نسخه‌های LTSC بر ثبات سیستم‌عامل تأکید می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند تا به‌روزرسانی‌ برخی ویژگی‌ها را به‌تعویق بیندازند و فقط وصله‌های امنیتی ضروری را دریافت کنند که ماهانه منتشر می‌شوند.

در آوریل 2023، مایکروسافت تأیید کرد که ویندوز 11 نسخه LTSC دریافت خواهد کرد. باوجوداین‌، پس از گذشت یک سال هنوز منتظر اعلام رسمی این شرکت هستیم. اکنون به‌نظر می‌رسد که نسخه آینده 24H2 و نسخه RTM ادعایی آن با شماره ساخت 26100، اولین انتشار کانال سرویس‌دهی بلندمدت برای ویندوز 11 را رقم خواهد زد.

این نسخه لو‌رفته را می‌توانید از بایگانی اینترنت دانلود کنید؛ اما عواقب امنیتی احتمالی امتحان نرم‌افزارهای لو‌رفته از منابع ناشناس را باید در نظر بگیرید؛ چراکه مسئولیت هر‌گونه مشکلی بر‌عهده خودتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.