پلتفرم X پست‌های انجمن را برای همه دنبال‌کنندگان منتشر می‌کند

پلتفرم X

پلتفرم X (توییتر سابق) در حال ارائه گزینه جدیدی است تا به کاربران اجازه دهد پست‌های انجمن خود را با تمام دنبال‌کنندگان به‌اشتراک بگذارند. این بسیار شبیه ارسال پیام درباره یک موضوع به کل کانال Slack است.

به‌گزارش تک‌ناک، به‌اشتراک‌گذاری پست‌های انجمن برای همه دنبال‌کنندگان به شبکه‌ اجتماعی X خواهد آمد. یکی از توسعه‌دهندگان پلتفرم ایکس از وجود این ویژگی با انتشار پستی خبر داد و اعلام کرد که در ابتدا برای کاربران iOS در‌دسترس قرار می‌گیرد و به‌زودی به وب و اندروید نیز خواهد آمد.

کاربرانی که می‌خواهند پست انجمن را پخش کنند، می‌توانند هنگام ارسال، گزینه Also send to followers را بررسی کنند. پست برای پروفایل ارسال‌کننده نیز مشاهده‌شدنی خواهد بود.

ازآن‌جاکه انجمن‌ها در این پلتفرم عمومی هستند، کاربران می‌توانند پست را ببینند؛ اما تا زمانی که عضوی از آن انجمن نباشند، نمی‌توانند به آن پاسخ دهند. اگر کاربران می‌خواهند با پست منتشرشده انجمن تعامل برقرار کنند، می‌توانند آن را نقل‌قول کنند. مشخص نیست که آیا X به انجمن‌ها امکان مسدود‌کردن پخش پست‌ها را می‌دهد یا خیر.

digikala

در چند ماه اخیر، شبکه اجتماعی X تمرکز خود را روی بهبود انجمن‌ها و اضافه‌کردن ویژگی‌های جدید برای رقابت بهتر با سایر پلتفرم‌های رقیب مانند ردیت و فیسبوک گذاشته است. شبکه اجتماعی تحت مدیریت ایلان ماسک قابلیت مرتب‌سازی پست‌ها برای انجمن‌ها مهم را فعال کرده است. با این کار راهی برای برجسته‌کردن انجمن‌ها در پروفایل خود و امکان عضویت حساب‌های خصوصی در انجمن‌ها فراهم می‌شود.

افزون‌براین، ماه اکتبر پلتفرم X قابلیتی را معرفی کرد که به مدیران انجمن‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از عضویت، از افراد سؤالاتی کنند. بر‌اساس پاسخ‌های ارائه‌شده، مدیران می‌توانند در‌صورت تمایل، اجازه عضویت را به آن افراد بدهند.

تا‌به‌حال، شبکه اجتماعی ایکس ایجاد انجمن را به حساب‌های پریمیوم محدود کرده است. باوجوداین، ماه اکتبر این پلتفرم امکان ایجاد انجمن را برای کاربران ژاپنی فراهم کرد. همچنین در چند ماه گذشته، شبکه اجتماعی مذکور پست‌هایی از انجمن‌هایی که به آن‌ها پیوسته‌اید، در فید الگوریتمیک (For You) نمایش می‌دهد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.