این گوشی های شیائومی تا پایان بهار HyperOS را دریافت می‌کنند

شرکت شیائومی قصد دارد به‌روزرسانی رابط کاربری HyperOS را در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۴ برای تعداد بیشتری از دستگاه‌هایش منتشر کند.

به‌گزارش تک‌ناک، شیائومی فهرست دستگاه‌های دریافت‌کننده رابط کاربری HyperOS را رسماً منتشر کرد. پیش از اینکه فهرست مذکور را بررسی کنیم، باید توجه کنید که HyperOS جایگزین MIUI شده است. این رابط کاربری جدید مبتنی‌بر اندروید شباهت زیادی به MIUI دارد. با‌این‌حال، شیائومی نام‌گذاری متفاوتی را در پیش گرفته و تغییراتی را نیز اعمال کرده است. اگر قبلاً از MIUI استفاده می‌کرده‌اید، برای استفاده از HyperOS مشکلی نخواهید داشت.

در این فهرست، شیائومی نام ۱۳ دستگاه را قرار داده است که همه آن‌ها به‌جز یکی گوشی‌های هوشمند هستند؛ ازجمله شیائومی ۱۱ اولترا، شیائومی ۱۱ تی پرو، شیائومی می ۱۱ ایکس، شیائومی ۱۱ آی هایپرشارژ، شیائومی ۱۱ لایت و شیائومی ۱۱i.

digikala

این به‌روزرسانی برای شیائومی می ۱۰، ردمی کی ۵۰آی، سری ردمی ۱۳سی، ردمی ۱۲، ردمی ۱۱ پرایس ۵جی و سری ردمی نوت ۱۱ نیز منتشر خواهد شد. دراین‌میان، تبلت ردمی پد ۵ هم این به‌روزرسانی را در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۴ دریافت خواهد کرد.

این به‌روزرسانی قبلاً برای تعدادی از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های شیائومی منتشر شده است؛ مانند شیائومی ۱۳ پرو، شیائومی پد ۶، شیائومی ۱۲ پرو، ردمی نوت ۱۳ ۵جی، ردمی نوت ۱۳ پرو ۵جی و ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس ۵جی.

زمانی‌که این به‌روزرسانی برای گوشی یا تبلتتان در‌دسترس باشد، به شما اطلاع داده خواهد شد؛ البته در‌صورت تمایل می‌توانید به‌صورت دستی هم آن را بررسی کنید. بدین‌ترتیب، ممکن است بتوانید زودتر از حالت عادی به‌روزرسانی را دریافت کنید؛ زیرا دستگاه‌ها گاهی برای به‌روزرسانی‌ها هشدار نمی‌دهند. اگر می‌خواهید به‌صورت دستی بررسی کنید، وارد تنظیمات دستگاه خود شوید و به بخش About Phone بروید. در آنجا باید روی گزینه System updates ضربه بزنید.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.