این گوشی‌های شیائومی اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 را دریافت می‌کنند

این گوشی‌های شیائومی اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 را دریافت می‌کنند

شیائومی فهرست گوشی‌های دریافت‌کننده‌ی سیستم‌عامل اندروید 15 و رابط کاربری HyperOS 2.0 را اعلام کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، با هر آپدیت اصلی اندروید، تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند برای ادغام جدیدترین ویژگی‌ها در رابط کاربری (UI) سفارشی خود آماده می‌شوند. شیائومی نیز از این قاعده مستثنی نیست و درحال‌حاضر، نسخه‌ی بتای اندروید ۱۵ را آزمایش می‌کند. این شرکت قصد دارد دستگاه‌های خود را هم‌زمان با معرفی HyperOS 2.0 به اندروید ۱۵ ارتقا دهد. HyperOS 2.0 نسخه‌ی بعدی از تجربه‌ی نرم‌افزاری یکپارچه‌ی شیائومی است که برای جایگزینی MIUI روی گوشی‌های هوشمند این شرکت طراحی شده است.

مزایای احتمالی HyperOS 2.0 و اندروید ۱۵ برای کاربران شیائومی ازاین‌قرارند:

  • بهبود تجربه‌ی کاربری: انتظار می‌رود اندروید ۱۵ پیشرفت‌های مختلفی را در هسته‌ی اصلی اندروید ایجاد کند. این پیشرفت‌ها می‌تواند شامل بهینه‌سازی مصرف باتری و بهبود عملکرد و احتمالاً قابلیت‌های جدید امنیتی باشد. HyperOS 2.0 نیز با تکیه بر نسخه‌ی اول، ممکن است این بهبودها را بیشتر ارتقا دهد و آن‌ها را به‌طور یکپارچه با ویژگی‌های نرم‌افزاری اختصاصی شیائومی ادغام کند.
  • امنیت بیشتر: به‌احتمال زیاد اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 شامل جدیدترین وصله‌های امنیتی و پروتکل‌ها برای محافظت از داده‌ها و حریم خصوصی کاربران خواهند شد. این موضوع به‌خصوص برای کاربرانی اهمیت دارد که برای کارهای حساس مانند بانکداری همراه یا تراکنش‌های آنلاین به گوشی‌های هوشمندشان متکی هستند.
  • یکپارچه‌سازی و نوآوری در قابلیت‌ها: شیائومی در ارائه‌ی ویژگی‌های نوآورانه در رابط کاربری سفارشی خود سابقه‌ی درخشانی دارد. HyperOS 2.0 ممکن است از قابلیت‌های اندروید ۱۵ برای ارائه‌ی ویژگی‌های حتی یکپارچه‌تر و کاربرپسندتر استفاده کند. این می‌تواند شامل بخش‌هایی مانند چندوظيفگی و مدیریت اعلان‌ها یا گزینه‌های شخصی‌سازی شود.
  • پیوستگی اکوسیستم: HyperOS که به‌عنوان تجربه‌ی نرم‌افزاری یکپارچه طراحی شده است، به‌دنبال ایجاد انتقالی روان بین گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و احتمالاً سایر دستگاه‌های شیائومی است. با به‌روزرسانی به HyperOS 2.0، کاربران می‌توانند انتظار بهبودهای بیشتری را در این زمینه داشته باشند. این امر به‌طور بالقوه امکان انتقال روان‌تر داده‌ها و تداوم کار با برنامه‌ها و تعامل بین دستگاه‌ها را فراهم می‌کند.

درادامه، به آن دسته از دستگاه‌های شیائومی و پوکو و ردمی اشاره می‌کنیم که به‌روزرسانی اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 را دریافت می‌کنند:

  • شیائومی: شیائومی 14 اولترا، شیائومی 14، شیائومی 13 تی پرو، شیائومی 13 تی، شیائومی 13 لایت، شیائومی 12 پرو، شیائومی 12، شیائومی 12 تی پرو و شیائومی 12 تی
  • ردمی: ردمی نوت 13 پرو پلاس 5G، ردمی نوت 13 پرو 5G، ردمی نوت 13 پرو، ردمی نوت 13 5G، ردمی نوت 13، ردمی 13 سی، ردمی نوت 12، ردمی 12 5G و ردمی 12
  • پوکو: پوکو F6 پرو، پوکو F6، پوکو X6 پرو، پوکو X6 و پوکو M6 پرو 5G

به‌نقل از گیزچاینا، با‌توجه‌به روند پیشین، انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 احتمالاً بین سپتامبر و اکتبر آغاز می‌شود. مانند همیشه دستگاه‌های جدیدتر و پرچم‌دار به‌روزرسانی را زودتر دریافت خواهند کرد و مدل‌های قدیمی‌تر در ماه‌های بعد به‌روز خواهند شد. این به‌روزرسانی نشان‌دهنده‌ی تعهد شیائومی به ارائه‌ی جدیدترین قابلیت‌های اندروید و بهبودهای نرم‌افزاری نوآورانه‌ی خود از‌طریق HyperOS 2.0 به کاربران است.

1 دیدگاه برای “این گوشی‌های شیائومی اندروید ۱۵ و HyperOS 2.0 را دریافت می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram